CLAA070LQ01 XN

| Paneelmodel | CLAA070LQ01 XN |
|---|---|
| Paneelmerk | CPT |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,7.0 inch, 800×480 |
| Paneel Tipe | a-Si TFT-LCD |
| CLAA070LQ01 XN prys | Versoek prys en leidyd |
| Skerm af | HFFS, Normally Black, Transmissive |
| Aktiewe area | 152.4×91.44 mm |
| Buitelyn | 165×104×7.3 mm |
| oppervlak | Antiglare (Haze 25%) |
| Kontrasverhouding | 900:1 (Typ.) |
| Wys kleure | 262K/16.7M (6-bit / 8-bit) , CIE1931 70% |
| Reaksie tyd | 25 (Typ.)(Tr+Tf) |
| Kykhoek | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekwensie | 60Hz |
| Lamp tipe | 7S2P WLED Without Driver |
| Sein koppelvlak | LVDS (1 ch, 6/8-bit) , 60 pins |
| Insetspanning | 3.3/13.0/20.0/-6.0V (Typ.)(DVDD/AVDD/VGH/VGL) |
LCDs-Display.com is 'n spesialiteitsverskaffer van CPT CLAA070LQ01 XN.
CPT CLAA070LQ01 XN is nuut & oorspronklike voorraad beskikbaar by LCDs-Display.com, dieselfde dag gestuur met gratis gestuur koste.
Vir die CPT CLAA070LQ01 XN-pdf datasheet of gedetailleerde spesifikasies van die CPT CLAA070LQ01 XN of ander CPT LCDs, asseblief e-pos ons, sal ons gelukkig wees om een te voorsien.
Versoek 'n kwotasie van CPT CLAA070LQ01 XN verspreider by LCDs-Display.com. E-pos ons: info@LCDs-Display.com
CPT CLAA070LQ01 XN is nuut & oorspronklike voorraad beskikbaar by LCDs-Display.com, dieselfde dag gestuur met gratis gestuur koste.
Vir die CPT CLAA070LQ01 XN-pdf datasheet of gedetailleerde spesifikasies van die CPT CLAA070LQ01 XN of ander CPT LCDs, asseblief e-pos ons, sal ons gelukkig wees om een te voorsien.
Versoek 'n kwotasie van CPT CLAA070LQ01 XN verspreider by LCDs-Display.com. E-pos ons: info@LCDs-Display.com
Verwante sleutelwoorde vir "CLAA070LQ01 XN"
- CPT CLAA070LQ01 XN
- CLAA070LQ01 XN datablad
- CLAA070LQ01 XN beeld
- CLAA070LQ01 XN prys
- CLAA070LQ01 XN verspreider

