CLAA070LH01AW

| Paneelmodel | CLAA070LH01AW |
|---|---|
| Paneelmerk | CPT |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,7.0 inch, 800×480 |
| Paneel Tipe | a-Si TFT-LCD |
| CLAA070LH01AW prys | Versoek prys en leidyd |
| Skerm af | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktiewe area | 152.4×91.44 mm |
| Buitelyn | 165×104×7.55 mm |
| oppervlak | Antiglare, Reflection 4.0% (Typ.) |
| Kontrasverhouding | 800:1 (Typ.) |
| Wys kleure | 262K (6-bit) , CIE1931 50% |
| Reaksie tyd | 40 (Max.)(Tr+Td) |
| Kykhoek | 55/55/60/30 (Min.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekwensie | 60Hz |
| Lamp tipe | 7S2P WLED Without Driver |
| Sein koppelvlak | TTL (1 ch, 6-bit) , 60 pins |
| Insetspanning | 3.3/13.0/18.0/-6.0V (Typ.)(DVDD/AVDD/VGH/VGL) |
LCDs-Display.com is 'n spesialiteitsverskaffer van CPT CLAA070LH01AW.
CPT CLAA070LH01AW is nuut & oorspronklike voorraad beskikbaar by LCDs-Display.com, dieselfde dag gestuur met gratis gestuur koste.
Vir die CPT CLAA070LH01AW-pdf datasheet of gedetailleerde spesifikasies van die CPT CLAA070LH01AW of ander CPT LCDs, asseblief e-pos ons, sal ons gelukkig wees om een te voorsien.
Versoek 'n kwotasie van CPT CLAA070LH01AW verspreider by LCDs-Display.com. E-pos ons: info@LCDs-Display.com
CPT CLAA070LH01AW is nuut & oorspronklike voorraad beskikbaar by LCDs-Display.com, dieselfde dag gestuur met gratis gestuur koste.
Vir die CPT CLAA070LH01AW-pdf datasheet of gedetailleerde spesifikasies van die CPT CLAA070LH01AW of ander CPT LCDs, asseblief e-pos ons, sal ons gelukkig wees om een te voorsien.
Versoek 'n kwotasie van CPT CLAA070LH01AW verspreider by LCDs-Display.com. E-pos ons: info@LCDs-Display.com
Verwante sleutelwoorde vir "CLAA070LH01AW"
- CPT CLAA070LH01AW
- CLAA070LH01AW datablad
- CLAA070LH01AW beeld
- CLAA070LH01AW prys
- CLAA070LH01AW verspreider
