CLAA070LM01 XN

| Paneelmodel | CLAA070LM01 XN |
|---|---|
| Paneelmerk | CPT |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,7.0 inch, 800×480 |
| Paneel Tipe | a-Si TFT-LCD |
| CLAA070LM01 XN prys | Versoek prys en leidyd |
| Skerm af | HFFS, Normally Black, Transmissive |
| Aktiewe area | 152.4×91.44 mm |
| Buitelyn | 165×104×7.1 mm |
| oppervlak | Antiglare |
| Kontrasverhouding | 900:1 (Typ.) |
| Wys kleure | 16.7M (8-bit) , CIE1931 70% |
| Reaksie tyd | 25 (Typ.)(Tr+Tf) |
| Kykhoek | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekwensie | 60Hz |
| Lamp tipe | 6S8P WLED Without Driver |
| Sein koppelvlak | Parallel RGB (1 ch, 8-bit) , 60 pins |
| Insetspanning | 3.3/13.0/20/-6.0V (Typ.)(DVDD/AVDD/VGH/VGL) |
LCDs-Display.com is 'n spesialiteitsverskaffer van CPT CLAA070LM01 XN.
CPT CLAA070LM01 XN is nuut & oorspronklike voorraad beskikbaar by LCDs-Display.com, dieselfde dag gestuur met gratis gestuur koste.
Vir die CPT CLAA070LM01 XN-pdf datasheet of gedetailleerde spesifikasies van die CPT CLAA070LM01 XN of ander CPT LCDs, asseblief e-pos ons, sal ons gelukkig wees om een te voorsien.
Versoek 'n kwotasie van CPT CLAA070LM01 XN verspreider by LCDs-Display.com. E-pos ons: info@LCDs-Display.com
CPT CLAA070LM01 XN is nuut & oorspronklike voorraad beskikbaar by LCDs-Display.com, dieselfde dag gestuur met gratis gestuur koste.
Vir die CPT CLAA070LM01 XN-pdf datasheet of gedetailleerde spesifikasies van die CPT CLAA070LM01 XN of ander CPT LCDs, asseblief e-pos ons, sal ons gelukkig wees om een te voorsien.
Versoek 'n kwotasie van CPT CLAA070LM01 XN verspreider by LCDs-Display.com. E-pos ons: info@LCDs-Display.com
Verwante sleutelwoorde vir "CLAA070LM01 XN"
- CPT CLAA070LM01 XN
- CLAA070LM01 XN datablad
- CLAA070LM01 XN beeld
- CLAA070LM01 XN prys
- CLAA070LM01 XN verspreider

