BF050WVM-500

| Paneelmodel | BF050WVM-500 |
|---|---|
| Paneelmerk | BOE |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,5.0 inch, 480×800 |
| Paneel Tipe | a-Si TFT-LCD |
| BF050WVM-500 prys | Versoek prys en leidyd |
| Skerm af | ADS, Normally Black, Transmissive |
| Aktiewe area | 65.52×109.2 mm |
| Buitelyn | 70.12×118.98 mm |
| oppervlak | |
| Kontrasverhouding | 800:1 (Typ.) |
| Wys kleure | 16.7M (8-bit) , CIE1931 50% |
| Reaksie tyd | 30 (Typ.)(Tr+Td) |
| Kykhoek | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekwensie | 60Hz |
| Lamp tipe | 5S2P WLED Without Driver |
| Sein koppelvlak | MIPI (2 data lanes) , 30 pins |
| Insetspanning | 1.8/3.3V (Typ.)(IOVCC/VCI) |
LCDs-Display.com is 'n spesialiteitsverskaffer van BOE BF050WVM-500.
BOE BF050WVM-500 is nuut & oorspronklike voorraad beskikbaar by LCDs-Display.com, dieselfde dag gestuur met gratis gestuur koste.
Vir die BOE BF050WVM-500-pdf datasheet of gedetailleerde spesifikasies van die BOE BF050WVM-500 of ander BOE LCDs, asseblief e-pos ons, sal ons gelukkig wees om een te voorsien.
Versoek 'n kwotasie van BOE BF050WVM-500 verspreider by LCDs-Display.com. E-pos ons: info@LCDs-Display.com
BOE BF050WVM-500 is nuut & oorspronklike voorraad beskikbaar by LCDs-Display.com, dieselfde dag gestuur met gratis gestuur koste.
Vir die BOE BF050WVM-500-pdf datasheet of gedetailleerde spesifikasies van die BOE BF050WVM-500 of ander BOE LCDs, asseblief e-pos ons, sal ons gelukkig wees om een te voorsien.
Versoek 'n kwotasie van BOE BF050WVM-500 verspreider by LCDs-Display.com. E-pos ons: info@LCDs-Display.com
Verwante sleutelwoorde vir "BF050WVM-500"
- BOE BF050WVM-500
- BF050WVM-500 datablad
- BF050WVM-500 beeld
- BF050WVM-500 prys
- BF050WVM-500 verspreider

