BF057HDM-100

| Paneelmodel | BF057HDM-100 |
|---|---|
| Paneelmerk | BOE |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,5.7 inch, 720×1280 |
| Paneel Tipe | a-Si TFT-LCD |
| BF057HDM-100 prys | Versoek prys en leidyd |
| Skerm af | ADS, Normally Black, Transmissive |
| Aktiewe area | 71.28×126.72 mm |
| Buitelyn | 75.68×136.77×2.1 mm |
| oppervlak | |
| Kontrasverhouding | |
| Wys kleure | 16.7M (8-bit) , CIE1931 70% |
| Reaksie tyd | 30 (Max.)(Tr+Td) |
| Kykhoek | 80/80/80/80 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekwensie | 60Hz |
| Lamp tipe | 2 strings WLED Without Driver |
| Sein koppelvlak | MIPI (4 data lanes) , 31 pins |
| Insetspanning | (1.8/2.8)/2.8V (Typ.)(IOVCC/VDD) |
LCDs-Display.com is 'n spesialiteitsverskaffer van BOE BF057HDM-100.
BOE BF057HDM-100 is nuut & oorspronklike voorraad beskikbaar by LCDs-Display.com, dieselfde dag gestuur met gratis gestuur koste.
Vir die BOE BF057HDM-100-pdf datasheet of gedetailleerde spesifikasies van die BOE BF057HDM-100 of ander BOE LCDs, asseblief e-pos ons, sal ons gelukkig wees om een te voorsien.
Versoek 'n kwotasie van BOE BF057HDM-100 verspreider by LCDs-Display.com. E-pos ons: info@LCDs-Display.com
BOE BF057HDM-100 is nuut & oorspronklike voorraad beskikbaar by LCDs-Display.com, dieselfde dag gestuur met gratis gestuur koste.
Vir die BOE BF057HDM-100-pdf datasheet of gedetailleerde spesifikasies van die BOE BF057HDM-100 of ander BOE LCDs, asseblief e-pos ons, sal ons gelukkig wees om een te voorsien.
Versoek 'n kwotasie van BOE BF057HDM-100 verspreider by LCDs-Display.com. E-pos ons: info@LCDs-Display.com
Verwante sleutelwoorde vir "BF057HDM-100"
- BOE BF057HDM-100
- BF057HDM-100 datablad
- BF057HDM-100 beeld
- BF057HDM-100 prys
- BF057HDM-100 verspreider

