oorsig
Spesifikasie
AM-800480-050D

AM-800480-050D Basiese inligting
| Paneelmodel | AM-800480-050D |
|---|---|
| Paneelmerk | Amson |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,5.0 inch, 800×480 |
| Paneel Tipe | a-Si TFT-LCD |
| AM-800480-050D prys | Versoek prys en leidyd |
| Werkstemperatuur | -20 ~ 70 °C |
| Stoor temperatuur | -30 ~ 80 °C |
AM-800480-050D Meganiese eienskappe
| Dot Resolusie | 800(RGB)×480 (WVGA) |
|---|---|
| Pixel Konfigurasie | RGB Vertical Stripe |
| Pixel Digtheid | 188 PPI |
| Aspect Ratio | 15:9 (H:V) |
| Vormfaktor | Flat Rectangle Display |
| Dot Pitch | 0.045×0.135 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.135×0.135 mm (H×V) |
| Aktiewe area | 108×64.8 mm (H×V) |
| Bezel Area | 110.7×67.4 mm (H×V) |
| Oorsig Dimensie | 120.7×75.8 mm (H×V) |
| Oorsig Diepte | 2.9±0.1 mm |
| Holes & Brackets | Without |
| Landskap of Portret | Landscape type |
| Raakpaneel | Without |
AM-800480-050D Optiese funksies
| Skerm af | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Wys Kleur | 16.7M (8-bit) |
| Sonlig leesbaar | N |
AM-800480-050D Elektroniese funksie
| Reverse Scan | No |
|---|---|
| Bestuurder IC | COG Built-in ILI6122 + ILI5960 |
AM-800480-050D Backlight-stelsel
| Lamp Posisie | Edge light type |
|---|---|
| Lamp tipe | WLED |
| Interface Type | Included in panel signal interface |
| Lamp bestuursraad | No |
AM-800480-050D Sein koppelvlak
| Sein Kategorie | TTL |
|---|---|
| Sein Klas | Parallel RGB (1 ch, 8-bit) |
| Inset Spanning vir Paneel | 3.3V (Typ.) |
| Interface Type | FPC |
