AM-800480-050D

| Paneelmodel | AM-800480-050D |
|---|---|
| Paneelmerk | Amson |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,5.0 inch, 800×480 |
| Paneel Tipe | a-Si TFT-LCD |
| AM-800480-050D prys | Versoek prys en leidyd |
| Skerm af | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktiewe area | 108×64.8 mm |
| Buitelyn | 120.7×75.8×3.1 mm |
| oppervlak | |
| Kontrasverhouding | |
| Wys kleure | 16.7M (8-bit) |
| Reaksie tyd | |
| Kykhoek | |
| Lamp tipe | WLED Without Driver |
| Sein koppelvlak | Parallel RGB (1 ch, 8-bit) , 40 pins |
| Insetspanning | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com is 'n spesialiteitsverskaffer van Amson AM-800480-050D.
Amson AM-800480-050D is nuut & oorspronklike voorraad beskikbaar by LCDs-Display.com, dieselfde dag gestuur met gratis gestuur koste.
Vir die Amson AM-800480-050D-pdf datasheet of gedetailleerde spesifikasies van die Amson AM-800480-050D of ander Amson LCDs, asseblief e-pos ons, sal ons gelukkig wees om een te voorsien.
Versoek 'n kwotasie van Amson AM-800480-050D verspreider by LCDs-Display.com. E-pos ons: info@LCDs-Display.com
Amson AM-800480-050D is nuut & oorspronklike voorraad beskikbaar by LCDs-Display.com, dieselfde dag gestuur met gratis gestuur koste.
Vir die Amson AM-800480-050D-pdf datasheet of gedetailleerde spesifikasies van die Amson AM-800480-050D of ander Amson LCDs, asseblief e-pos ons, sal ons gelukkig wees om een te voorsien.
Versoek 'n kwotasie van Amson AM-800480-050D verspreider by LCDs-Display.com. E-pos ons: info@LCDs-Display.com
Verwante sleutelwoorde vir "AM-800480-050D"
- Amson AM-800480-050D
- AM-800480-050D datablad
- AM-800480-050D beeld
- AM-800480-050D prys
- AM-800480-050D verspreider
