AA080MB01ADA11

| Paneelmodel | AA080MB01ADA11 |
|---|---|
| Paneelmerk | Mitsubishi |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,8 inch, 800×480 |
| Paneel Tipe | a-Si TFT-LCD |
| AA080MB01ADA11 prys | Versoek prys en leidyd |
| resolusie | 800(RGB)×480 , WVGA |
| Pixel-formaat | RGB Vertical Stripe |
| Wys Area | 174(W)×104.4(H) mm |
| Bezel Opening | - |
| Oorsiggrootte | 212(W)×142(H) mm |
| oppervlak | Clear |
| helderheid | 900 cd/m² (Typ.) |
| Kontrasverhouding | 700:1 (Typ.) (TM) |
| Kykhoek | 80/80/80/80 (Typ.)(CR≥10) |
| Skerm af | TN, Normally White, Transmissive |
| Beste uitsig op | - |
| Reaksie tyd | 4/12 (Typ.)(Tr/Td) |
| Wys kleure | 262K/16.7M 52% (CIE1931) |
| Lamp tipe | WLED , 100K hours , With LED Driver |
| Frekwensie | 60Hz |
| Raakskerm | PCAP, Tape Bonding |
| Paneel Gewig | 410g |
| Sein koppelvlak | LVDS (1 ch, 6/8-bit) , 20 pins , Connector |
| Insetspanning | 3.3V (Typ.) |
| omgewing | Operating Temp.: -30 ~ 70 °C ; Storage Temp.: -30 ~ 80 °C |
LCDs-Display.com is 'n spesialiteitsverskaffer van Mitsubishi AA080MB01ADA11.
Mitsubishi AA080MB01ADA11 is nuut & oorspronklike voorraad beskikbaar by LCDs-Display.com, dieselfde dag gestuur met gratis gestuur koste.
Vir die Mitsubishi AA080MB01ADA11-pdf datasheet of gedetailleerde spesifikasies van die Mitsubishi AA080MB01ADA11 of ander Mitsubishi LCDs, asseblief e-pos ons, sal ons gelukkig wees om een te voorsien.
Versoek 'n kwotasie van Mitsubishi AA080MB01ADA11 verspreider by LCDs-Display.com. E-pos ons: info@LCDs-Display.com
Mitsubishi AA080MB01ADA11 is nuut & oorspronklike voorraad beskikbaar by LCDs-Display.com, dieselfde dag gestuur met gratis gestuur koste.
Vir die Mitsubishi AA080MB01ADA11-pdf datasheet of gedetailleerde spesifikasies van die Mitsubishi AA080MB01ADA11 of ander Mitsubishi LCDs, asseblief e-pos ons, sal ons gelukkig wees om een te voorsien.
Versoek 'n kwotasie van Mitsubishi AA080MB01ADA11 verspreider by LCDs-Display.com. E-pos ons: info@LCDs-Display.com
Verwante sleutelwoorde vir "AA080MB01ADA11"
- Mitsubishi AA080MB01ADA11
- AA080MB01ADA11 datablad
- AA080MB01ADA11 beeld
- AA080MB01ADA11 prys
- AA080MB01ADA11 verspreider

