AA070ME02

| Paneelmodel | AA070ME02 |
|---|---|
| Paneelmerk | Mitsubishi |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,7.0 inch, 800×480 |
| Paneel Tipe | a-Si TFT-LCD |
| AA070ME02 prys | Versoek prys en leidyd |
| Skerm af | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktiewe area | 152.4×91.44 mm |
| Buitelyn | 169.8×109.7 mm |
| oppervlak | Antiglare |
| Kontrasverhouding | 800:1 (Typ.) |
| Wys kleure | 262K/16.7M (6-bit / 8-bit) , CIE1931 50% |
| Reaksie tyd | |
| Kykhoek | 80/80/80/60 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekwensie | 60Hz |
| Lamp tipe | WLED |
| Sein koppelvlak | LVDS (1 ch, 6/8-bit) |
| Insetspanning | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com is 'n spesialiteitsverskaffer van Mitsubishi AA070ME02.
Mitsubishi AA070ME02 is nuut & oorspronklike voorraad beskikbaar by LCDs-Display.com, dieselfde dag gestuur met gratis gestuur koste.
Vir die Mitsubishi AA070ME02-pdf datasheet of gedetailleerde spesifikasies van die Mitsubishi AA070ME02 of ander Mitsubishi LCDs, asseblief e-pos ons, sal ons gelukkig wees om een te voorsien.
Versoek 'n kwotasie van Mitsubishi AA070ME02 verspreider by LCDs-Display.com. E-pos ons: info@LCDs-Display.com
Mitsubishi AA070ME02 is nuut & oorspronklike voorraad beskikbaar by LCDs-Display.com, dieselfde dag gestuur met gratis gestuur koste.
Vir die Mitsubishi AA070ME02-pdf datasheet of gedetailleerde spesifikasies van die Mitsubishi AA070ME02 of ander Mitsubishi LCDs, asseblief e-pos ons, sal ons gelukkig wees om een te voorsien.
Versoek 'n kwotasie van Mitsubishi AA070ME02 verspreider by LCDs-Display.com. E-pos ons: info@LCDs-Display.com
Verwante sleutelwoorde vir "AA070ME02"
- Mitsubishi AA070ME02
- AA070ME02 datablad
- AA070ME02 beeld
- AA070ME02 prys
- AA070ME02 verspreider

