oorsig
Spesifikasie
V580HK1-PS6

V580HK1-PS6 Basiese inligting
| Paneelmodel | V580HK1-PS6 |
|---|---|
| Paneelmerk | INNOLUX |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,58 inch, 1920×1080 |
| Paneel Tipe | a-Si TFT-LCD |
| V580HK1-PS6 prys | Versoek prys en leidyd |
| Werkstemperatuur | 0 ~ 50 °C |
| Stoor temperatuur | -20 ~ 60 °C |
V580HK1-PS6 Meganiese eienskappe
| Dot Resolusie | 1920(RGB)×1080 (FHD) |
|---|---|
| Pixel Konfigurasie | RGB Vertical Stripe |
| Pixel Digtheid | 38 PPI |
| Aspect Ratio | 16:9 (H:V) |
| Vormfaktor | Flat Rectangle Display |
| Dot Pitch | 0.2205×0.6680 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.6615×0.6680 mm (H×V) |
| gewig | 3.55±0.17Kgs |
| oppervlak | Antiglare (Haze 1%) |
| Aktiewe area | 1270.08×721.44 mm (H×V) |
| Oorsig Dimensie | 1294.76×768.88 mm (H×V) |
| Oorsig Diepte | 1.71 (Typ.) mm |
| Landskap of Portret | Landscape type |
| Raakpaneel | Without |
V580HK1-PS6 Optiese funksies
| Skerm af | Super MVA, Normally Black, Transmissive |
|---|---|
| helderheid | 0 cd/m² |
| Kontrasverhouding | 4000 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Wys Kleur | 1.07B (8-bit + Hi-FRC) |
| Color Gamut | 72% NTSC (CIE1931) |
| Reaksie tyd | 6.5 (Typ.)(G to G) |
| Kykhoek | 88/88/88/88 (Typ.)(CR≥20) (L/R/U/D) |
| Kyk rigting | Symmetry |
| doorlaatbaarheid | 4.55% (Typ.)(with Polarizer) |
| Sonlig leesbaar | N |
V580HK1-PS6 Elektroniese funksie
| Vertikale frekwensie | 120Hz |
|---|---|
| Reverse Scan | No |
V580HK1-PS6 Backlight-stelsel
| Lamp tipe | No B/L |
|---|---|
| Lamp bestuursraad | No |
V580HK1-PS6 Sein koppelvlak
| Sein Kategorie | LVDS |
|---|---|
| Sein Klas | LVDS (4 ch, 10-bit) |
| Inset Spanning vir Paneel | 12.0V (Typ.) |
| Invoerstroom vir Paneel | 0.50/0.60A (Typ./Max.) |
| Paneelkragverbruik | 6.05/7.22W (Typ./Max.) |
| Interface Type | Connector |
| Interface Posisie | |
| Sein koppelvlak | JAE - FI-RE51S-HF, Pitch:0.5 mm, Pin:51 pins |
