oorsig
Spesifikasie
V580HJ1-LD6

V580HJ1-LD6 Basiese inligting
| Paneelmodel | V580HJ1-LD6 |
|---|---|
| Paneelmerk | INNOLUX |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,58 inch, 1920×1080 |
| Paneel Tipe | a-Si TFT-LCD |
| V580HJ1-LD6 prys | Versoek prys en leidyd |
| Werkstemperatuur | 0 ~ 50 °C |
| Stoor temperatuur | -20 ~ 60 °C |
V580HJ1-LD6 Meganiese eienskappe
| Dot Resolusie | 1920(RGB)×1080 (FHD) |
|---|---|
| Pixel Konfigurasie | RGB Vertical Stripe |
| Pixel Digtheid | 38 PPI |
| Aspect Ratio | 16:9 (H:V) |
| Vormfaktor | Flat Rectangle Display |
| Dot Pitch | 0.2205×0.6680 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.6615×0.6680 mm (H×V) |
| gewig | 15.54±0.78Kgs |
| oppervlak | Antiglare (Haze 1%) |
| Aktiewe area | 1270.08×721.44 mm (H×V) |
| Bezel Area | 1275.3×726.7 mm (H×V) |
| Oorsig Dimensie | 1290.3×744.7 mm (H×V) |
| Oorsig Diepte | 51.8/63.6 (Typ./Max.) mm |
| Landskap of Portret | Landscape type |
| Raakpaneel | Without |
V580HJ1-LD6 Optiese funksies
| Skerm af | Super MVA, Normally Black, Transmissive |
|---|---|
| helderheid | 350 cd/m² (Typ.) |
| Kontrasverhouding | 4000 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Wys Kleur | 16.7M (8-bit) |
| Color Gamut | 72% NTSC (CIE1931) |
| Reaksie tyd | 9.5 (Typ.)(G to G) |
| Kykhoek | 88/88/88/88 (Typ.)(CR≥20) (L/R/U/D) |
| Kyk rigting | Symmetry |
| Wit kleur Chromaticity | Wx:0.280; Wy:0.290 |
| Wit Variasie | 1.30 (Max.)(5 points) |
| Sonlig leesbaar | N |
V580HJ1-LD6 Elektroniese funksie
| Vertikale frekwensie | 60Hz |
|---|---|
| Reverse Scan | No |
V580HJ1-LD6 Backlight-stelsel
| Lamp Posisie | Direct light type |
|---|---|
| Lamp tipe | WLED |
| Lamp Lewe Tyd | 30K(Min.) (Hours) |
| Lampspanning | 132.48/163.53V (Min./Max.) |
| Lamp Huidige | 170±10.2mA |
| Lamps Power Consumption | 126W (Typ.) |
| Interface Type | Connector |
| Lamp bestuursraad | No |
V580HJ1-LD6 Sein koppelvlak
| Sein Kategorie | LVDS |
|---|---|
| Sein Klas | LVDS (2 ch, 8-bit) |
| Inset Spanning vir Paneel | 12.0V (Typ.) |
| Invoerstroom vir Paneel | 0.37/0.44A (Typ./Max.) |
| Paneelkragverbruik | 4.47/5.84W (Typ./Max.) |
| Interface Type | Connector |
| Interface Posisie | |
| Sein koppelvlak | P-TWO - 187059-51221, Pitch:0.5 mm, Pin:51 pins |
