TM024HBH05

| Paneelmodel | TM024HBH05 |
|---|---|
| Paneelmerk | TIANMA |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,2.4 inch, 240×320 |
| Paneel Tipe | a-Si TFT-LCD |
| TM024HBH05 prys | Versoek prys en leidyd |
| Skerm af | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktiewe area | 36.72×48.96 mm |
| Buitelyn | 42.72×60.26 mm |
| oppervlak | Clear, Hard coating (3H) |
| Kontrasverhouding | 350:1 (Typ.) |
| Wys kleure | 262K , CIE1931 60% |
| Reaksie tyd | 25 (Typ.)(Tr+Td) |
| Kykhoek | 45/45/40/20 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Lamp tipe | 1S4P WLED Without Driver |
| Sein koppelvlak | 8/9/16/18-bit 8080 parallel , 44 pins |
| Insetspanning | 2.8/2.8V (Typ.)(VCC/IOVCC) |
LCDs-Display.com is 'n spesialiteitsverskaffer van TIANMA TM024HBH05.
TIANMA TM024HBH05 is nuut & oorspronklike voorraad beskikbaar by LCDs-Display.com, dieselfde dag gestuur met gratis gestuur koste.
Vir die TIANMA TM024HBH05-pdf datasheet of gedetailleerde spesifikasies van die TIANMA TM024HBH05 of ander TIANMA LCDs, asseblief e-pos ons, sal ons gelukkig wees om een te voorsien.
Versoek 'n kwotasie van TIANMA TM024HBH05 verspreider by LCDs-Display.com. E-pos ons: info@LCDs-Display.com
TIANMA TM024HBH05 is nuut & oorspronklike voorraad beskikbaar by LCDs-Display.com, dieselfde dag gestuur met gratis gestuur koste.
Vir die TIANMA TM024HBH05-pdf datasheet of gedetailleerde spesifikasies van die TIANMA TM024HBH05 of ander TIANMA LCDs, asseblief e-pos ons, sal ons gelukkig wees om een te voorsien.
Versoek 'n kwotasie van TIANMA TM024HBH05 verspreider by LCDs-Display.com. E-pos ons: info@LCDs-Display.com
Verwante sleutelwoorde vir "TM024HBH05"
- TIANMA TM024HBH05
- TM024HBH05 datablad
- TM024HBH05 beeld
- TM024HBH05 prys
- TM024HBH05 verspreider

