TM022HDH12

| Paneelmodel | TM022HDH12 |
|---|---|
| Paneelmerk | TIANMA |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,2.2 inch, 240×320 |
| Paneel Tipe | a-Si TFT-LCD |
| TM022HDH12 prys | Versoek prys en leidyd |
| Skerm af | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktiewe area | 33.48×44.64 mm |
| Buitelyn | 40.4×55.3 mm |
| oppervlak | Clear, Hard coating (3H) |
| Kontrasverhouding | 350:1 (Typ.) |
| Wys kleure | 262K , CIE1931 62% |
| Reaksie tyd | 25/40 (Typ./Max.)(Tr+Td) |
| Kykhoek | 60/60/60/50 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Lamp tipe | 1S4P WLED Without Driver |
| Sein koppelvlak | CPU , 39 pins |
| Insetspanning | 2.8V (Typ.) |
LCDs-Display.com is 'n spesialiteitsverskaffer van TIANMA TM022HDH12.
TIANMA TM022HDH12 is nuut & oorspronklike voorraad beskikbaar by LCDs-Display.com, dieselfde dag gestuur met gratis gestuur koste.
Vir die TIANMA TM022HDH12-pdf datasheet of gedetailleerde spesifikasies van die TIANMA TM022HDH12 of ander TIANMA LCDs, asseblief e-pos ons, sal ons gelukkig wees om een te voorsien.
Versoek 'n kwotasie van TIANMA TM022HDH12 verspreider by LCDs-Display.com. E-pos ons: info@LCDs-Display.com
TIANMA TM022HDH12 is nuut & oorspronklike voorraad beskikbaar by LCDs-Display.com, dieselfde dag gestuur met gratis gestuur koste.
Vir die TIANMA TM022HDH12-pdf datasheet of gedetailleerde spesifikasies van die TIANMA TM022HDH12 of ander TIANMA LCDs, asseblief e-pos ons, sal ons gelukkig wees om een te voorsien.
Versoek 'n kwotasie van TIANMA TM022HDH12 verspreider by LCDs-Display.com. E-pos ons: info@LCDs-Display.com
Verwante sleutelwoorde vir "TM022HDH12"
- TIANMA TM022HDH12
- TM022HDH12 datablad
- TM022HDH12 beeld
- TM022HDH12 prys
- TM022HDH12 verspreider

