TM020GDH02

| Paneelmodel | TM020GDH02 |
|---|---|
| Paneelmerk | TIANMA |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,2.0 inch, 176×220 |
| Paneel Tipe | a-Si TFT-LCD |
| TM020GDH02 prys | Versoek prys en leidyd |
| Skerm af | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktiewe area | 31.68×39.6 mm |
| Buitelyn | 38.38×51.14 mm |
| oppervlak | Clear, Hard coating (3H) |
| Kontrasverhouding | 500:1 (Typ.) |
| Wys kleure | 65K/262K , CIE1931 60% |
| Reaksie tyd | 25 (Typ.)(Tr+Td) |
| Kykhoek | 60/60/60/55 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Lamp tipe | 1S3P WLED Without Driver |
| Sein koppelvlak | CPU , 34 pins |
| Insetspanning | 2.8/2.8V (Typ.)(IOVCC/VCI) |
LCDs-Display.com is 'n spesialiteitsverskaffer van TIANMA TM020GDH02.
TIANMA TM020GDH02 is nuut & oorspronklike voorraad beskikbaar by LCDs-Display.com, dieselfde dag gestuur met gratis gestuur koste.
Vir die TIANMA TM020GDH02-pdf datasheet of gedetailleerde spesifikasies van die TIANMA TM020GDH02 of ander TIANMA LCDs, asseblief e-pos ons, sal ons gelukkig wees om een te voorsien.
Versoek 'n kwotasie van TIANMA TM020GDH02 verspreider by LCDs-Display.com. E-pos ons: info@LCDs-Display.com
TIANMA TM020GDH02 is nuut & oorspronklike voorraad beskikbaar by LCDs-Display.com, dieselfde dag gestuur met gratis gestuur koste.
Vir die TIANMA TM020GDH02-pdf datasheet of gedetailleerde spesifikasies van die TIANMA TM020GDH02 of ander TIANMA LCDs, asseblief e-pos ons, sal ons gelukkig wees om een te voorsien.
Versoek 'n kwotasie van TIANMA TM020GDH02 verspreider by LCDs-Display.com. E-pos ons: info@LCDs-Display.com
Verwante sleutelwoorde vir "TM020GDH02"
- TIANMA TM020GDH02
- TM020GDH02 datablad
- TM020GDH02 beeld
- TM020GDH02 prys
- TM020GDH02 verspreider

