TL045QHV07
| Paneelmodel | TL045QHV07 |
|---|---|
| Paneelmerk | White Brand |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,4.5 inch, 540×960 |
| Paneel Tipe | a-Si TFT-LCD |
| TL045QHV07 prys | Versoek prys en leidyd |
| Stelsel Kategorie | LCD/OLED/EPD Flat Panel > TFT-LCD Panel |
| reeks | TL045QHV |
| Sleutelwoorde Desc. | TDO 4.5inch 540*960 IPS TFT LCD Module, 33pins MIPI |
| Produk Klas | Graphic LCD Display |
| Produk Tags | Color TFT-LCD |
| Paneel Samestelling | LCM |
| resolusie | 540×960 |
| Aspect Ratio | 9:16 (W:H) |
| Vormfaktor | Flat Rectangle |
| Aktiewe area | 55.49 (W) × 98.64 (H) mm (A.A) |
| Oorsig Dimensie | 59.61 (W) × 108.3 (H) mm |
| Max. diepte | 1.6 mm |
| LC Familie | IPS Family |
| polariseerder | Transmissive |
| helderheid | 400 (Typ.) |
| Kontrasverhouding | 800:1 (Typ.) |
| Kykhoek | 80/80/80/80 (L/R/U/D) |
| Kyk rigting | Symmetry |
| Kleure Bedrag | 16.7M |
| Backlight Type | WLED |
| Interface Type | MIPI |
| Koppelvlakpennetjies | 33 Pins |
| Raakpaneel | Without |
| Bedryfs Temp. | -20 ~ 70 °C |
| Berging temp. | -30 ~ 80 °C |
LCDs-Display.com is 'n spesialiteitsverskaffer van White Brand TL045QHV07.
White Brand TL045QHV07 is nuut & oorspronklike voorraad beskikbaar by LCDs-Display.com, dieselfde dag gestuur met gratis gestuur koste.
Vir die White Brand TL045QHV07-pdf datasheet of gedetailleerde spesifikasies van die White Brand TL045QHV07 of ander White Brand LCDs, asseblief e-pos ons, sal ons gelukkig wees om een te voorsien.
Versoek 'n kwotasie van White Brand TL045QHV07 verspreider by LCDs-Display.com. E-pos ons: info@LCDs-Display.com
White Brand TL045QHV07 is nuut & oorspronklike voorraad beskikbaar by LCDs-Display.com, dieselfde dag gestuur met gratis gestuur koste.
Vir die White Brand TL045QHV07-pdf datasheet of gedetailleerde spesifikasies van die White Brand TL045QHV07 of ander White Brand LCDs, asseblief e-pos ons, sal ons gelukkig wees om een te voorsien.
Versoek 'n kwotasie van White Brand TL045QHV07 verspreider by LCDs-Display.com. E-pos ons: info@LCDs-Display.com
Verwante sleutelwoorde vir "TL045QHV07"
- White Brand TL045QHV07
- TL045QHV07 datablad
- TL045QHV07 beeld
- TL045QHV07 prys
- TL045QHV07 verspreider
