oorsig
Spesifikasie
T-51513D104J-FW-A-AE
T-51513D104J-FW-A-AE Basiese inligting
| Paneelmodel | T-51513D104J-FW-A-AE |
|---|---|
| Paneelmerk | OPTREX |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,10.4 inch, 640×480 |
| Paneel Tipe | a-Si TFT-LCD |
| T-51513D104J-FW-A-AE prys | Versoek prys en leidyd |
| Model Alias | AA104VC03 |
| Werkstemperatuur | -20 ~ 70 °C |
| Stoor temperatuur | -20 ~ 80 °C |
T-51513D104J-FW-A-AE Meganiese eienskappe
| Dot Resolusie | 640(RGB)×480 (VGA) |
|---|---|
| Pixel Konfigurasie | RGB Vertical Stripe |
| Pixel Digtheid | 76 PPI |
| Aspect Ratio | 4:3 (H:V) |
| Vormfaktor | Flat Rectangle Display |
| Dot Pitch | 0.110×0.330 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.330×0.330 mm (H×V) |
| gewig | 540g (Typ.) |
| oppervlak | Hard coating (2H), Antireflection |
| Aktiewe area | 211.2×158.4 mm (H×V) |
| Bezel Area | 215.4×161.8 mm (H×V) |
| Oorsig Dimensie | 243×181.6 mm (H×V) |
| Oorsig Diepte | 12.2±0.5 mm |
| Holes & Brackets | Face mounting holes (2-Φ3.5, 2-R1.75) on left, right bezel |
| Landskap of Portret | Landscape type |
| Raakpaneel | Without |
T-51513D104J-FW-A-AE Optiese funksies
| Skerm af | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| helderheid | 380 cd/m² (Typ.) |
| Kontrasverhouding | 400 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Wys Kleur | 262K (6-bit) |
| Reaksie tyd | 10/30 (Typ.)(Tr/Td) |
| Kykhoek | 80/80/70/80 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Kyk rigting | 6 o'clock |
| Wit kleur Chromaticity | Wx:0.333; Wy:0.349 |
| Wit Variasie | 1.30 (Max.)(5 points) |
| Sonlig leesbaar | Y |
T-51513D104J-FW-A-AE Elektroniese funksie
| Vertikale frekwensie | 60Hz |
|---|---|
| Reverse Scan | Yes (180°) |
T-51513D104J-FW-A-AE Backlight-stelsel
| Lamp Posisie | Edge light type (Top and Bottom) |
|---|---|
| Lamp tipe | CCFL |
| Lamp Bedrag | 2 pcs |
| Lampvorm | Straight |
| Lamp Lewe Tyd | 50K(Min.) (Hours) |
| Lamp Vervangbaar | Replaceable |
| Lampspanning | 480V (Typ.) |
| Lamp Huidige | 3.0/6.0/7.0mA (Min./Typ./Max.) |
| Lamp Bedryfsfrekwensie | 40/80KHz (Min./Max.) |
| Lamp Opstartspanning | 930/1170/1300V (Min.)(Ta=+25/0/-20℃) |
| Interface Type | Connector |
| Interface Posisie | |
| Lamp bestuursraad | No |
T-51513D104J-FW-A-AE Sein koppelvlak
| Sein Kategorie | TTL |
|---|---|
| Sein Klas | CMOS (1 ch, 6-bit) |
| Inset Spanning vir Paneel | 3.3/5.0V (Typ.)(VCC) |
| Invoerstroom vir Paneel | 300/200mA (Typ.)(ICC) |
| Spanning vir Display Signals | 0≤VIL≤0.8V; 2.0V≤VIH≤5.25V |
| Interface Type | Connector |
| Interface Posisie | |
| Sein koppelvlak | HRS - DF9B-31P-1V, Pitch:1.0 mm, Pin:31 pins |
