SCF0700C48GGU33

| Paneelmodel | SCF0700C48GGU33 |
|---|---|
| Paneelmerk | Data Image |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,7.0 inch, 800×480 |
| Paneel Tipe | a-Si TFT-LCD |
| SCF0700C48GGU33 prys | Versoek prys en leidyd |
| Skerm af | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktiewe area | 152.4×91.44 mm |
| Buitelyn | 199.5×139.5 mm |
| oppervlak | |
| Kontrasverhouding | 600:1 (Typ.) |
| Wys kleure | 262K (6-bit) , CIE1931 46% |
| Reaksie tyd | 5/15 (Typ.)(Tr/Td) |
| Kykhoek | 80/80/80/80 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekwensie | 60Hz |
| Lamp tipe | WLED Embedded (LED Driver) |
| Sein koppelvlak | Parallel RGB (1 ch, 6-bit) , 40 pins |
| Insetspanning | 3.3/5.0V (Typ.)(VCC) |
LCDs-Display.com is 'n spesialiteitsverskaffer van Data Image SCF0700C48GGU33.
Data Image SCF0700C48GGU33 is nuut & oorspronklike voorraad beskikbaar by LCDs-Display.com, dieselfde dag gestuur met gratis gestuur koste.
Vir die Data Image SCF0700C48GGU33-pdf datasheet of gedetailleerde spesifikasies van die Data Image SCF0700C48GGU33 of ander Data Image LCDs, asseblief e-pos ons, sal ons gelukkig wees om een te voorsien.
Versoek 'n kwotasie van Data Image SCF0700C48GGU33 verspreider by LCDs-Display.com. E-pos ons: info@LCDs-Display.com
Data Image SCF0700C48GGU33 is nuut & oorspronklike voorraad beskikbaar by LCDs-Display.com, dieselfde dag gestuur met gratis gestuur koste.
Vir die Data Image SCF0700C48GGU33-pdf datasheet of gedetailleerde spesifikasies van die Data Image SCF0700C48GGU33 of ander Data Image LCDs, asseblief e-pos ons, sal ons gelukkig wees om een te voorsien.
Versoek 'n kwotasie van Data Image SCF0700C48GGU33 verspreider by LCDs-Display.com. E-pos ons: info@LCDs-Display.com
Verwante sleutelwoorde vir "SCF0700C48GGU33"
- Data Image SCF0700C48GGU33
- SCF0700C48GGU33 datablad
- SCF0700C48GGU33 beeld
- SCF0700C48GGU33 prys
- SCF0700C48GGU33 verspreider

