oorsig
Spesifikasie
S043WQ28H

S043WQ28H Basiese inligting
| Paneelmodel | S043WQ28H |
|---|---|
| Paneelmerk | CDTECH |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,4.3 inch, 480×272 |
| Paneel Tipe | a-Si TFT-LCD |
| S043WQ28H prys | Versoek prys en leidyd |
| Werkstemperatuur | -20 ~ 70 °C |
| Stoor temperatuur | -30 ~ 80 °C |
S043WQ28H Meganiese eienskappe
| Dot Resolusie | 480(RGB)×272 (WQVGA) |
|---|---|
| Pixel Konfigurasie | RGB Vertical Stripe |
| Pixel Digtheid | 128 PPI |
| Aspect Ratio | 16:9 (H:V) |
| Vormfaktor | Flat Rectangle Display |
| Dot Pitch | 0.066×0.198 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.198×0.198 mm (H×V) |
| gewig | TBD |
| Aktiewe area | 95.04×53.856 mm (H×V) |
| Bezel Area | 97.84×56.66 mm (H×V) |
| Oorsig Dimensie | 105.5×67.2 mm (H×V) |
| Oorsig Diepte | 2.95±0.2 mm |
| Holes & Brackets | Without |
| Landskap of Portret | Landscape type |
| Raakpaneel | Without |
S043WQ28H Optiese funksies
| Skerm af | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| helderheid | 500 cd/m² (Typ.) |
| Kontrasverhouding | 500 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Wys Kleur | 16.7M (8-bit) |
| Color Gamut | 50% NTSC (CIE1931) |
| Reaksie tyd | 10/15 (Typ.)(Tr/Td) |
| Kykhoek | 65/65/55/65 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Kyk rigting | 12 o'clock |
| Wit kleur Chromaticity | Wx:0.312; Wy:0.349 |
| Wit Variasie | 1.25/1.33 (Typ./Max.)(9 points) |
| Sonlig leesbaar | N |
S043WQ28H Elektroniese funksie
| Vertikale frekwensie | 60Hz |
|---|---|
| Reverse Scan | No |
| Bestuurder IC | COG Built-in ILI6480 |
S043WQ28H Backlight-stelsel
| Lamp Posisie | Edge light type |
|---|---|
| Lamp tipe | WLED |
| Lamp Bedrag | 10S1P |
| Lampvorm | 1 string |
| Lamp Lewe Tyd | 25K(Min.) (Hours) |
| Lampspanning | 32/33V (Typ./Max.) |
| Lamp Huidige | 20/25mA (Typ./Max.) |
| Lamps Power Consumption | 0.64/0.825W (Typ./Max.) |
| Interface Type | Included in panel signal interface |
| Lamp bestuursraad | No |
S043WQ28H Sein koppelvlak
| Sein Kategorie | TTL |
|---|---|
| Sein Klas | Parallel RGB (1 ch, 8-bit) |
| Inset Spanning vir Paneel | 3.3V (Typ.) |
| Spanning vir Display Signals | 0≤VIL≤0.4VDD; 0.7VDD≤VIH≤VDD |
| Interface Type | FPC |
