oorsig
Spesifikasie
S024Q20

S024Q20 Basiese inligting
| Paneelmodel | S024Q20 |
|---|---|
| Paneelmerk | CDTECH |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,2.4 inch, 240×320 |
| Paneel Tipe | a-Si TFT-LCD |
| S024Q20 prys | Versoek prys en leidyd |
| Werkstemperatuur | -20 ~ 70 °C |
| Stoor temperatuur | -30 ~ 80 °C |
S024Q20 Meganiese eienskappe
| Dot Resolusie | 240(RGB)×320 (QVGA) |
|---|---|
| Pixel Konfigurasie | RGB Vertical Stripe |
| Pixel Digtheid | 165 PPI |
| Aspect Ratio | 3:4 (H:V) |
| Vormfaktor | Flat Rectangle Display |
| Dot Pitch | 0.051×0.153 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.153×0.153 mm (H×V) |
| gewig | 10g (Typ.) |
| Aktiewe area | 36.7×49 mm (H×V) |
| Bezel Area | 39.6×52 mm (H×V) |
| Oorsig Dimensie | 42.72×59.26 mm (H×V) |
| Oorsig Diepte | 3.1±0.2 mm |
| Landskap of Portret | Portrait type |
| Raakpaneel | Without |
S024Q20 Optiese funksies
| Skerm af | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| helderheid | 230 cd/m² (Typ.) |
| Kontrasverhouding | 450 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Wys Kleur | 262K (6-bit) |
| Color Gamut | 50% NTSC (CIE1931) |
| Reaksie tyd | 20/25 (Typ.)(Tr/Td) |
| Kykhoek | 65/65/65/55 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Kyk rigting | 6 o'clock |
| Wit kleur Chromaticity | Wx:0.310; Wy:0.330 |
| Wit Variasie | 1.25 (Max.)(9 points) |
| Sonlig leesbaar | N |
S024Q20 Elektroniese funksie
| Bestuurder IC | COG Built-in ILI9341 |
|---|
S024Q20 Backlight-stelsel
| Lamp Posisie | Edge light type |
|---|---|
| Lamp tipe | WLED |
| Lamp Bedrag | 1S4P |
| Lampvorm | 4 strings |
| Lamp Lewe Tyd | 25K(Min.) (Hours) |
| Lampspanning | 3.2/3.3V (Typ./Max.) |
| Lamp Huidige | 20/25mA (Typ./Max.) |
| Lamps Power Consumption | 0.26/0.33W (Typ./Max.) |
| Interface Type | Included in panel signal interface |
| Lamp bestuursraad | No |
S024Q20 Sein koppelvlak
| Sein Kategorie | CPU |
|---|---|
| Sein Klas | CPU |
| Inset Spanning vir Paneel | (1.8/2.8)/2.8V (Typ.)(IOVCC/VCC) |
| Interface Type | FPC |
