RX572TXP01

| Paneelmodel | RX572TXP01 |
|---|---|
| Paneelmerk | ROGIN |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,57.2 inch, 1920×340 |
| Paneel Tipe | a-Si TFT-LCD |
| RX572TXP01 prys | Versoek prys en leidyd |
| Skerm af | Normally Black, Transmissive |
| Aktiewe area | 1428.48×272.2 mm |
| Buitelyn | 1470×314.2 mm |
| oppervlak | Antiglare (Haze 2%), Hard coating (3H) |
| Kontrasverhouding | 4000:1 (Typ.) |
| Wys kleure | 1.07B (10-bit) , CIE1931 74% |
| Reaksie tyd | 8 (Typ.)(G to G) |
| Kykhoek | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekwensie | 60Hz |
| Lamp tipe | WLED Embedded (LED Driver) |
| Sein koppelvlak | LVDS (2 ch, 10-bit) , 51 pins |
| Insetspanning | 12.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com is 'n spesialiteitsverskaffer van ROGIN RX572TXP01.
ROGIN RX572TXP01 is nuut & oorspronklike voorraad beskikbaar by LCDs-Display.com, dieselfde dag gestuur met gratis gestuur koste.
Vir die ROGIN RX572TXP01-pdf datasheet of gedetailleerde spesifikasies van die ROGIN RX572TXP01 of ander ROGIN LCDs, asseblief e-pos ons, sal ons gelukkig wees om een te voorsien.
Versoek 'n kwotasie van ROGIN RX572TXP01 verspreider by LCDs-Display.com. E-pos ons: info@LCDs-Display.com
ROGIN RX572TXP01 is nuut & oorspronklike voorraad beskikbaar by LCDs-Display.com, dieselfde dag gestuur met gratis gestuur koste.
Vir die ROGIN RX572TXP01-pdf datasheet of gedetailleerde spesifikasies van die ROGIN RX572TXP01 of ander ROGIN LCDs, asseblief e-pos ons, sal ons gelukkig wees om een te voorsien.
Versoek 'n kwotasie van ROGIN RX572TXP01 verspreider by LCDs-Display.com. E-pos ons: info@LCDs-Display.com
Verwante sleutelwoorde vir "RX572TXP01"
- ROGIN RX572TXP01
- RX572TXP01 datablad
- RX572TXP01 beeld
- RX572TXP01 prys
- RX572TXP01 verspreider
