oorsig
Spesifikasie
RX415TXP01

RX415TXP01 Basiese inligting
| Paneelmodel | RX415TXP01 |
|---|---|
| Paneelmerk | ROGIN |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,41.5 inch, 1920×540 |
| Paneel Tipe | a-Si TFT-LCD |
| RX415TXP01 prys | Versoek prys en leidyd |
| Werkstemperatuur | 0 ~ 50 °C |
| Stoor temperatuur | -20 ~ 60 °C |
| opmerkings | 1/2 cut of 46" |
RX415TXP01 Meganiese eienskappe
| Dot Resolusie | 1920(RGB)×540 |
|---|---|
| Pixel Konfigurasie | RGB Vertical Stripe |
| Pixel Digtheid | 47 PPI |
| Aspect Ratio | >3:1 (H:V) |
| Vormfaktor | Flat Rectangle Display |
| Dot Pitch | 0.17675×0.53025 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.53025×0.53025 mm (H×V) |
| gewig | 4.2/4.5Kg (Typ./Max.) |
| oppervlak | Antiglare (Haze 2%), Hard coating (3H) |
| Aktiewe area | 1018.01×285.5 mm (H×V) |
| Bezel Area | 1021.5×289.5 mm (H×V) |
| Oorsig Dimensie | 1057.5×326.5 mm (H×V) |
| Oorsig Diepte | 29.6 (Typ.) mm |
| Holes & Brackets | Side mounting holes |
| Landskap of Portret | Landscape type |
| Raakpaneel | Without |
RX415TXP01 Optiese funksies
| Skerm af | Normally Black, Transmissive |
|---|---|
| helderheid | 700 cd/m² (Typ.) |
| Kontrasverhouding | 2500 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Wys Kleur | 16.7M (8-bit) |
| Color Gamut | 73% NTSC (CIE1931) |
| Reaksie tyd | 6 (Typ.)(G to G) |
| Kykhoek | 88/88/88/88 (Typ.)(CR≥20) (L/R/U/D) |
| Kyk rigting | Symmetry |
| Wit kleur Chromaticity | Wx:0.281; Wy:0.293 |
| Wit Variasie | 1.25 (Max.)(9 points) |
| Sonlig leesbaar | N |
RX415TXP01 Elektroniese funksie
| Vertikale frekwensie | 60Hz |
|---|---|
| Reverse Scan | No |
RX415TXP01 Backlight-stelsel
| Lamp Posisie | Edge light type |
|---|---|
| Lamp tipe | WLED |
| Lamp Lewe Tyd | 50K(Typ.) (Hours) |
| Interface Type | Connector |
| Lamp bestuursraad | 46.0/50.6W (Typ./Max.) |
RX415TXP01 Sein koppelvlak
| Sein Kategorie | LVDS |
|---|---|
| Sein Klas | LVDS (2 ch, 8-bit) |
| Inset Spanning vir Paneel | 12.0V (Typ.) |
| Invoerstroom vir Paneel | TBD |
| Interface Type | Connector |
| Sein koppelvlak | JAE - FI-RE51S-HF, Pitch:0.5 mm, Pin:51 pins |
