oorsig
Spesifikasie
R190EFE-L53

R190EFE-L53 Basiese inligting
| Paneelmodel | R190EFE-L53 |
|---|---|
| Paneelmerk | INNOLUX |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,19.0 inch, 1280×1024 |
| Paneel Tipe | a-Si TFT-LCD |
| R190EFE-L53 prys | Versoek prys en leidyd |
| Werkstemperatuur | 0 ~ 50 °C |
| Stoor temperatuur | -20 ~ 60 °C |
| opmerkings | Blue base |
R190EFE-L53 Meganiese eienskappe
| Dot Resolusie | 1280(LCR)×1024 (SXGA) |
|---|---|
| Pixel Konfigurasie | LCR Vertical Stripe |
| Pixel Digtheid | 86 PPI |
| Aspect Ratio | 5:4 (H:V) |
| Vormfaktor | Flat Rectangle Display |
| Dot Pitch | 0.098×0.294 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.294×0.294 mm (H×V) |
| gewig | 2.11/2.31Kgs (Typ./Max.) |
| oppervlak | Antiglare (Haze 25%), Hard coating (3H) |
| Aktiewe area | 376.32×301.06 mm (H×V) |
| Bezel Area | 380.3×305.0 mm (H×V) |
| Oorsig Dimensie | 396×324 mm (H×V) |
| Oorsig Diepte | 20.1/25.6 (Typ./Max.) mm |
| Holes & Brackets | Side mounting holes (4 pcs) on left right bezel |
| Landskap of Portret | Landscape type |
| Raakpaneel | Without |
R190EFE-L53 Optiese funksies
| Skerm af | DD-IPS, Normally Black, Transmissive |
|---|---|
| helderheid | 1400 cd/m² (Typ.) |
| Kontrasverhouding | 1000 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Wys Kleur | Grayscale (8-bit) |
| Reaksie tyd | 15/15 (Typ.)(Tr/Td) |
| Kykhoek | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Kyk rigting | Symmetry |
| Wit kleur Chromaticity | Wx:0.265; Wy:0.305 |
| Sonlig leesbaar | Y |
R190EFE-L53 Elektroniese funksie
| Vertikale frekwensie | 60Hz |
|---|---|
| Reverse Scan | No |
| Totale kragverbruik | 27.74W |
R190EFE-L53 Backlight-stelsel
| Lamp Posisie | Edge light type |
|---|---|
| Lamp tipe | WLED |
| Lamp Bedrag | 4 strings |
| Lampvorm | 4 strings |
| Lamp Lewe Tyd | 50K(Min.) (Hours) |
| Lampspanning | 38.4/43.2V (Typ./Max.) |
| Lamp Huidige | 105mA (Typ.) |
| Lamps Power Consumption | 16.1/18.1W (Typ./Max.) |
| Interface Type | Connector |
| Lamp bestuursraad | 16.8/23.8W (Typ./Max.) |
R190EFE-L53 Sein koppelvlak
| Sein Kategorie | LVDS |
|---|---|
| Sein Klas | LVDS (2 ch, 8-bit) |
| Inset Spanning vir Paneel | 12.0V (Typ.) |
| Invoerstroom vir Paneel | 0.58/0.812A (Typ./Max.) |
| Paneelkragverbruik | 6.96/9.74W (Typ./Max.) |
| Interface Type | Connector |
| Interface Posisie | |
| Sein koppelvlak | STM - MSAKT2407P30A, Pitch:1.0 mm, Pin:30 pins |
