NT133WHM-N22

| Paneelmodel | NT133WHM-N22 |
|---|---|
| Paneelmerk | BOE |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,13.3 inch, 1366×768 |
| Paneel Tipe | a-Si TFT-LCD |
| NT133WHM-N22 prys | Versoek prys en leidyd |
| Pixel-formaat | 1366(RGB)×768 [WXGA] |
| opset | RGB Vertical Stripe |
| Aktiewe area | 293.42(H)×164.97(V) mm |
| Oorsig Dim. | 314.1(H)×188.75(V) ×3.6(D) mm |
| Bezel Area | - |
| behandeling | Antiglare |
| luminance | 220 cd/m² (Typ.) |
| Kontrasverhouding | 500:1 (Typ.) (TM) |
| Bekyk rigting | - |
| Reaksie tyd | 12 (Typ.)(Tr+Td) |
| Kykhoek | 80/80/30/20 (Typ.)(CR≥10) |
| Bedryfsmodus | TN, Normally White, Transmissive |
| Ondersteuning Kleur | 262K 47% (CIE1931) |
| Ligbron | WLED [9S4P] , 15K hours , With LED Driver |
| Raamkoers | 60Hz |
| Raakpaneel | Without |
| Interface Type | 30 pins eDP (1 Lane) , Connector |
| Kragtoevoer | 3.3V (Typ.) |
| omgewing | Operating Temperature: 0 ~ 50 °C ; Storage Temperature: -20 ~ 60 °C |
LCDs-Display.com is 'n spesialiteitsverskaffer van BOE NT133WHM-N22.
BOE NT133WHM-N22 is nuut & oorspronklike voorraad beskikbaar by LCDs-Display.com, dieselfde dag gestuur met gratis gestuur koste.
Vir die BOE NT133WHM-N22-pdf datasheet of gedetailleerde spesifikasies van die BOE NT133WHM-N22 of ander BOE LCDs, asseblief e-pos ons, sal ons gelukkig wees om een te voorsien.
Versoek 'n kwotasie van BOE NT133WHM-N22 verspreider by LCDs-Display.com. E-pos ons: info@LCDs-Display.com
BOE NT133WHM-N22 is nuut & oorspronklike voorraad beskikbaar by LCDs-Display.com, dieselfde dag gestuur met gratis gestuur koste.
Vir die BOE NT133WHM-N22-pdf datasheet of gedetailleerde spesifikasies van die BOE NT133WHM-N22 of ander BOE LCDs, asseblief e-pos ons, sal ons gelukkig wees om een te voorsien.
Versoek 'n kwotasie van BOE NT133WHM-N22 verspreider by LCDs-Display.com. E-pos ons: info@LCDs-Display.com
Verwante sleutelwoorde vir "NT133WHM-N22"
- BOE NT133WHM-N22
- NT133WHM-N22 datablad
- NT133WHM-N22 beeld
- NT133WHM-N22 prys
- NT133WHM-N22 verspreider
