N141I3-L03

| Paneelmodel | N141I3-L03 |
|---|---|
| Paneelmerk | CMO |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,14.1 inch, 1280×800 |
| Paneel Tipe | a-Si TFT-LCD |
| N141I3-L03 prys | Versoek prys en leidyd |
| Skerm af | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktiewe area | 303.36×189.6 mm |
| Buitelyn | 319.5×205.5×5.5 mm |
| Vorm styl | Wedge (PCBA Bent, Depth ≥5.2mm) |
| oppervlak | Antiglare (Haze 42%), Hard coating (3H) |
| Kontrasverhouding | 350:1 (Typ.) |
| Wys kleure | 262K (6-bit) , CIE1931 44% |
| Reaksie tyd | 3/7 (Typ.)(Tr/Td) |
| Kykhoek | 45/45/20/45 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekwensie | 60Hz |
| Lamp tipe | 1 pcs CCFL Without Driver |
| Sein koppelvlak | LVDS (1 ch, 6-bit) , 30 pins |
| Insetspanning | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com is 'n spesialiteitsverskaffer van CMO N141I3-L03.
CMO N141I3-L03 is nuut & oorspronklike voorraad beskikbaar by LCDs-Display.com, dieselfde dag gestuur met gratis gestuur koste.
Vir die CMO N141I3-L03-pdf datasheet of gedetailleerde spesifikasies van die CMO N141I3-L03 of ander CMO LCDs, asseblief e-pos ons, sal ons gelukkig wees om een te voorsien.
Versoek 'n kwotasie van CMO N141I3-L03 verspreider by LCDs-Display.com. E-pos ons: info@LCDs-Display.com
CMO N141I3-L03 is nuut & oorspronklike voorraad beskikbaar by LCDs-Display.com, dieselfde dag gestuur met gratis gestuur koste.
Vir die CMO N141I3-L03-pdf datasheet of gedetailleerde spesifikasies van die CMO N141I3-L03 of ander CMO LCDs, asseblief e-pos ons, sal ons gelukkig wees om een te voorsien.
Versoek 'n kwotasie van CMO N141I3-L03 verspreider by LCDs-Display.com. E-pos ons: info@LCDs-Display.com
Verwante sleutelwoorde vir "N141I3-L03"
- CMO N141I3-L03
- N141I3-L03 datablad
- N141I3-L03 beeld
- N141I3-L03 prys
- N141I3-L03 verspreider

