oorsig
Spesifikasie
N121IB-L05

N121IB-L05 Basiese inligting
| Paneelmodel | N121IB-L05 |
|---|---|
| Paneelmerk | CMO |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,12.1 inch, 1280×800 |
| Paneel Tipe | a-Si TFT-LCD |
| N121IB-L05 prys | Versoek prys en leidyd |
| Werkstemperatuur | 0 ~ 50 °C |
| Stoor temperatuur | -20 ~ 60 °C |
N121IB-L05 Meganiese eienskappe
| Dot Resolusie | 1280(RGB)×800 (WXGA) |
|---|---|
| Pixel Konfigurasie | RGB Vertical Stripe |
| Pixel Digtheid | 124 PPI |
| Aspect Ratio | 16:10 (H:V) |
| Vormfaktor | Flat Rectangle Display |
| Dot Pitch | 0.068×0.204 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.204×0.204 mm (H×V) |
| gewig | 285/295g (Typ./Max.) |
| oppervlak | Antiglare, Hard coating (3H) |
| Aktiewe area | 261.12×163.2 mm (H×V) |
| Bezel Area | 263.67×165.75 mm (H×V) |
| Oorsig Dimensie | 275.8×178 mm (H×V) |
| Oorsig Diepte | 5.0/5.3 (Typ./Max.) mm |
| Vorm styl | Wedge (PCBA Bent, Depth ≥5.2mm) |
| Holes & Brackets | Side mounting holes (4-M2) on left, right bezel |
| Landskap of Portret | Landscape type |
| Raakpaneel | Without |
N121IB-L05 Optiese funksies
| Skerm af | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| helderheid | 220 cd/m² (Typ.) |
| Kontrasverhouding | 600 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Wys Kleur | 262K (6-bit) |
| Color Gamut | 45% NTSC (CIE1931) |
| Reaksie tyd | 3/7 (Typ.)(Tr/Td) |
| Kykhoek | 45/45/20/45 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Kyk rigting | 6 o'clock |
| Wit kleur Chromaticity | Wx:0.313; Wy:0.329 |
| Wit Variasie | 1.25/1.53 (Max.)(5/13 points) |
| Sonlig leesbaar | N |
N121IB-L05 Elektroniese funksie
| Vertikale frekwensie | 60Hz |
|---|---|
| Reverse Scan | No |
N121IB-L05 Backlight-stelsel
| Lamp Posisie | Edge light type |
|---|---|
| Lamp tipe | WLED |
| Lamp Lewe Tyd | 15K(Min.) (Hours) |
| Lampspanning | 20.3/22.4/23.8V (Min./Typ./Max.) |
| Lamp Huidige | 17.5mA (Typ.) |
| Lamps Power Consumption | 2.02/2.35/2.62W (Min./Typ./Max.) |
| Interface Type | Included in panel signal interface |
| Lamp bestuursraad | 6.0/12.0/21.0V (Min./Typ./Max.) |
N121IB-L05 Sein koppelvlak
| Sein Kategorie | LVDS |
|---|---|
| Sein Klas | LVDS (1 ch, 6-bit) |
| Inset Spanning vir Paneel | 3.3V (Typ.) |
| Invoerstroom vir Paneel | 330/360mA (Typ./Max.) |
| Interface Type | Connector |
| Sein koppelvlak | JAE - FI-XB30SL-HF10, Pitch:1.0 mm, Pin:30 pins |
