oorsig
Spesifikasie
N121IA-L03

N121IA-L03 Basiese inligting
| Paneelmodel | N121IA-L03 |
|---|---|
| Paneelmerk | CMO |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,12.1 inch, 1280×800 |
| Paneel Tipe | a-Si TFT-LCD |
| N121IA-L03 prys | Versoek prys en leidyd |
N121IA-L03 Meganiese eienskappe
| Dot Resolusie | 1280(RGB)×800 (WXGA) |
|---|---|
| Pixel Konfigurasie | RGB Vertical Stripe |
| Pixel Digtheid | 124 PPI |
| Aspect Ratio | 16:10 (H:V) |
| Vormfaktor | Flat Rectangle Display |
| Dot Pitch | 0.068×0.204 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.204×0.204 mm (H×V) |
| Aktiewe area | 261.12×163.2 mm (H×V) |
| Vorm styl | Wedge (PCBA Bent, Depth ≥5.2mm) |
| Landskap of Portret | Landscape type |
N121IA-L03 Optiese funksies
| Skerm af | Transmissive |
|---|---|
| Wys Kleur | 262K (6-bit) |
| Sonlig leesbaar | N |
N121IA-L03 Elektroniese funksie
| Vertikale frekwensie | 60Hz |
|---|
N121IA-L03 Sein koppelvlak
| Sein Kategorie | LVDS |
|---|---|
| Sein Klas | LVDS (1 ch, 6-bit) |
