oorsig
Spesifikasie
N121I5-L01

N121I5-L01 Basiese inligting
| Paneelmodel | N121I5-L01 |
|---|---|
| Paneelmerk | CMO |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,12.1 inch, 1280×800 |
| Paneel Tipe | a-Si TFT-LCD |
| N121I5-L01 prys | Versoek prys en leidyd |
| Werkstemperatuur | 0 ~ 50 °C |
| Stoor temperatuur | -20 ~ 60 °C |
N121I5-L01 Meganiese eienskappe
| Dot Resolusie | 1280(RGB)×800 (WXGA) |
|---|---|
| Pixel Konfigurasie | RGB Vertical Stripe |
| Pixel Digtheid | 124 PPI |
| Aspect Ratio | 16:10 (H:V) |
| Vormfaktor | Flat Rectangle Display |
| Dot Pitch | 0.068×0.204 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.204×0.204 mm (H×V) |
| gewig | 290g (Typ.) |
| Aktiewe area | 261.12×163.2 mm (H×V) |
| Oorsig Dimensie | 275.8×178 mm (H×V) |
| Oorsig Diepte | 5.9 mm |
| Landskap of Portret | Landscape type |
| Raakpaneel | Without |
N121I5-L01 Optiese funksies
| Skerm af | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| helderheid | 200 cd/m² (Typ.) |
| Kontrasverhouding | 300 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Wys Kleur | 262K (6-bit) |
| Reaksie tyd | 16 (Typ.)(Tr+Td) |
| Sonlig leesbaar | N |
N121I5-L01 Elektroniese funksie
| Vertikale frekwensie | 60Hz |
|---|
N121I5-L01 Backlight-stelsel
| Lamp Posisie | Edge light type |
|---|---|
| Lamp tipe | CCFL |
N121I5-L01 Sein koppelvlak
| Sein Kategorie | LVDS |
|---|---|
| Sein Klas | LVDS (1 ch, 6-bit) |
| Interface Type | Connector |
