oorsig
Spesifikasie
N121I3-L07

N121I3-L07 Basiese inligting
| Paneelmodel | N121I3-L07 |
|---|---|
| Paneelmerk | CMO |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,12.1 inch, 1280×800 |
| Paneel Tipe | a-Si TFT-LCD |
| N121I3-L07 prys | Versoek prys en leidyd |
| Werkstemperatuur | 0 ~ 50 °C |
| Stoor temperatuur | -20 ~ 60 °C |
N121I3-L07 Meganiese eienskappe
| Dot Resolusie | 1280(RGB)×800 (WXGA) |
|---|---|
| Pixel Konfigurasie | RGB Vertical Stripe |
| Pixel Digtheid | 124 PPI |
| Aspect Ratio | 16:10 (H:V) |
| Vormfaktor | Flat Rectangle Display |
| Dot Pitch | 0.068×0.204 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.204×0.204 mm (H×V) |
| gewig | 260/275g (Typ./Max.) |
| oppervlak | Glare (Haze 0%), Hard coating (3H) |
| Aktiewe area | 261.12×163.2 mm (H×V) |
| Bezel Area | 264.12×166.2 mm (H×V) |
| Oorsig Dimensie | 275.8×178 mm (H×V) |
| Oorsig Diepte | 4.9/5.2 (Typ./Max.) mm |
| Vorm styl | Wedge (PCBA Bent, Depth ≥5.2mm) |
| Holes & Brackets | Side mounting holes (4-M2) on left, right bezel |
| Landskap of Portret | Landscape type |
| Raakpaneel | Without |
N121I3-L07 Optiese funksies
| Skerm af | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| helderheid | 200 cd/m² (Typ.) |
| Kontrasverhouding | 500 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Wys Kleur | 262K (6-bit) |
| Reaksie tyd | 5/11 (Typ.)(Tr/Td) |
| Kykhoek | 45/45/20/45 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Kyk rigting | 6 o'clock |
| Wit kleur Chromaticity | Wx:0.313; Wy:0.329 |
| Wit Variasie | 1.25 (Max.)(5 points) |
| Sonlig leesbaar | N |
N121I3-L07 Elektroniese funksie
| Vertikale frekwensie | 60Hz |
|---|---|
| Reverse Scan | No |
N121I3-L07 Backlight-stelsel
| Lamp Posisie | Edge light type (Bottom side) |
|---|---|
| Lamp tipe | CCFL |
| Lamp Bedrag | 1 pcs |
| Lampvorm | Straight |
| Lamp Lewe Tyd | 10K(Min.) (Hours) |
| Lampspanning | 600±60V |
| Lamp Huidige | 2.0/6.0/6.5mA (Min./Typ./Max.) |
| Lamp Bedryfsfrekwensie | 45/80KHz (Min./Max.) |
| Lamp Opstartspanning | 1220/1380V (Max.)(Ta=+25/0℃) |
| Lamps Power Consumption | 3.6W (Typ.) |
| Interface Type | Connector |
| Lamp bestuursraad | No |
N121I3-L07 Sein koppelvlak
| Sein Kategorie | LVDS |
|---|---|
| Sein Klas | LVDS (1 ch, 6-bit) |
| Inset Spanning vir Paneel | 3.3V (Typ.) |
| Invoerstroom vir Paneel | 350mA (Typ.) |
| Interface Type | Connector |
| Sein koppelvlak | HRS - DF19KR-20P-1H, Pitch:1.0 mm, Pin:20 pins |
