LTM019A73

| Paneelmodel | LTM019A73 |
|---|---|
| Paneelmerk | Toshiba Matsushita |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,1.9 inch, 176×220 |
| Paneel Tipe | a-Si TFT-LCD |
| LTM019A73 prys | Versoek prys en leidyd |
| Skerm af | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktiewe area | 30.1×37.6 mm |
| Buitelyn | 36.3×50 mm |
| oppervlak | |
| Kontrasverhouding | 300:1 (Typ.) |
| Wys kleure | 262K (6-bit) |
| Reaksie tyd | 40/40 (Typ.)(Tr/Td) |
| Kykhoek | 35/35/45/50 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Lamp tipe | 3 pcs WLED |
| Sein koppelvlak | CPU |
LCDs-Display.com is 'n spesialiteitsverskaffer van Toshiba Matsushita LTM019A73.
Toshiba Matsushita LTM019A73 is nuut & oorspronklike voorraad beskikbaar by LCDs-Display.com, dieselfde dag gestuur met gratis gestuur koste.
Vir die Toshiba Matsushita LTM019A73-pdf datasheet of gedetailleerde spesifikasies van die Toshiba Matsushita LTM019A73 of ander Toshiba Matsushita LCDs, asseblief e-pos ons, sal ons gelukkig wees om een te voorsien.
Versoek 'n kwotasie van Toshiba Matsushita LTM019A73 verspreider by LCDs-Display.com. E-pos ons: info@LCDs-Display.com
Toshiba Matsushita LTM019A73 is nuut & oorspronklike voorraad beskikbaar by LCDs-Display.com, dieselfde dag gestuur met gratis gestuur koste.
Vir die Toshiba Matsushita LTM019A73-pdf datasheet of gedetailleerde spesifikasies van die Toshiba Matsushita LTM019A73 of ander Toshiba Matsushita LCDs, asseblief e-pos ons, sal ons gelukkig wees om een te voorsien.
Versoek 'n kwotasie van Toshiba Matsushita LTM019A73 verspreider by LCDs-Display.com. E-pos ons: info@LCDs-Display.com
Verwante sleutelwoorde vir "LTM019A73"
- Toshiba Matsushita LTM019A73
- LTM019A73 datablad
- LTM019A73 beeld
- LTM019A73 prys
- LTM019A73 verspreider

