LTI320AP03

| Paneelmodel | LTI320AP03 |
|---|---|
| Paneelmerk | SAMSUNG |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,31.5 inch, 1366×768 |
| Paneel Tipe | a-Si TFT-LCD |
| LTI320AP03 prys | Versoek prys en leidyd |
| Skerm af | PVA, Normally Black, Transmissive |
| Aktiewe area | 697.685×392.256 mm |
| Buitelyn | 760×450×46.8 mm |
| oppervlak | Antiglare (Haze 44%), Hard coating (3H) |
| Kontrasverhouding | 4000:1 (Typ.) |
| Wys kleure | 16.7M (8-bit) , CIE1931 72% |
| Reaksie tyd | 20 (Typ.)(G to G) |
| Kykhoek | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekwensie | 60Hz |
| Lamp tipe | 3 pcs CCFL Embedded (Inverter) |
| Sein koppelvlak | LVDS (1 ch, 8-bit) , 30 pins |
| Insetspanning | 12.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com is 'n spesialiteitsverskaffer van SAMSUNG LTI320AP03.
SAMSUNG LTI320AP03 is nuut & oorspronklike voorraad beskikbaar by LCDs-Display.com, dieselfde dag gestuur met gratis gestuur koste.
Vir die SAMSUNG LTI320AP03-pdf datasheet of gedetailleerde spesifikasies van die SAMSUNG LTI320AP03 of ander SAMSUNG LCDs, asseblief e-pos ons, sal ons gelukkig wees om een te voorsien.
Versoek 'n kwotasie van SAMSUNG LTI320AP03 verspreider by LCDs-Display.com. E-pos ons: info@LCDs-Display.com
SAMSUNG LTI320AP03 is nuut & oorspronklike voorraad beskikbaar by LCDs-Display.com, dieselfde dag gestuur met gratis gestuur koste.
Vir die SAMSUNG LTI320AP03-pdf datasheet of gedetailleerde spesifikasies van die SAMSUNG LTI320AP03 of ander SAMSUNG LCDs, asseblief e-pos ons, sal ons gelukkig wees om een te voorsien.
Versoek 'n kwotasie van SAMSUNG LTI320AP03 verspreider by LCDs-Display.com. E-pos ons: info@LCDs-Display.com
Verwante sleutelwoorde vir "LTI320AP03"
- SAMSUNG LTI320AP03
- LTI320AP03 datablad
- LTI320AP03 beeld
- LTI320AP03 prys
- LTI320AP03 verspreider
