oorsig
Spesifikasie
LT121DEVBK00

LT121DEVBK00 Basiese inligting
| Paneelmodel | LT121DEVBK00 |
|---|---|
| Paneelmerk | Toshiba Matsushita |
| Descrition | LTPS TFT-LCD ,12.1 inch, 1280×800 |
| Paneel Tipe | LTPS TFT-LCD |
| LT121DEVBK00 prys | Versoek prys en leidyd |
LT121DEVBK00 Meganiese eienskappe
| Dot Resolusie | 1280(RGB)×800 (WXGA) |
|---|---|
| Pixel Konfigurasie | RGB Vertical Stripe |
| Pixel Digtheid | 124 PPI |
| Aspect Ratio | 16:10 (H:V) |
| Vormfaktor | Flat Rectangle Display |
| Dot Pitch | 0.068×0.204 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.204×0.204 mm (H×V) |
| Aktiewe area | 261.12×163.2 mm (H×V) |
| Landskap of Portret | Landscape type |
| Raakpaneel | Without |
LT121DEVBK00 Optiese funksies
| Skerm af | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Wys Kleur | 262K (6-bit) |
| Sonlig leesbaar | N |
LT121DEVBK00 Elektroniese funksie
| Vertikale frekwensie | 60Hz |
|---|
LT121DEVBK00 Backlight-stelsel
| Lamp Posisie | Edge light type |
|---|---|
| Lamp tipe | WLED |
LT121DEVBK00 Sein koppelvlak
| Sein Kategorie | LVDS |
|---|---|
| Sein Klas | LVDS (1 ch, 6-bit) |
| Interface Type | Connector |
