LS030B1DC46J

| Paneelmodel | LS030B1DC46J |
|---|---|
| Paneelmerk | SHARP |
| Descrition | CG-Silicon ,3.0 inch, 256×192 |
| Paneel Tipe | CG-Silicon |
| LS030B1DC46J prys | Versoek prys en leidyd |
| Skerm af | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktiewe area | 61.44×46.08 mm |
| Buitelyn | 70×60.9 mm |
| oppervlak | Hard coating (3H) |
| Kontrasverhouding | 400:1 (Typ.) |
| Wys kleure | 262K |
| Reaksie tyd | 30/60 (Typ.)(Tr/Td) |
| Kykhoek | 50/50/50/40 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Lamp tipe | WLED |
| Sein koppelvlak | Parallel RGB (1 ch, 6-bit) , 39 pins |
| Insetspanning | 5.0/3.3/10.0/-5.0V (Typ.)(VSHA/VSHD/CVDD/GVSS) |
LCDs-Display.com is 'n spesialiteitsverskaffer van SHARP LS030B1DC46J.
SHARP LS030B1DC46J is nuut & oorspronklike voorraad beskikbaar by LCDs-Display.com, dieselfde dag gestuur met gratis gestuur koste.
Vir die SHARP LS030B1DC46J-pdf datasheet of gedetailleerde spesifikasies van die SHARP LS030B1DC46J of ander SHARP LCDs, asseblief e-pos ons, sal ons gelukkig wees om een te voorsien.
Versoek 'n kwotasie van SHARP LS030B1DC46J verspreider by LCDs-Display.com. E-pos ons: info@LCDs-Display.com
SHARP LS030B1DC46J is nuut & oorspronklike voorraad beskikbaar by LCDs-Display.com, dieselfde dag gestuur met gratis gestuur koste.
Vir die SHARP LS030B1DC46J-pdf datasheet of gedetailleerde spesifikasies van die SHARP LS030B1DC46J of ander SHARP LCDs, asseblief e-pos ons, sal ons gelukkig wees om een te voorsien.
Versoek 'n kwotasie van SHARP LS030B1DC46J verspreider by LCDs-Display.com. E-pos ons: info@LCDs-Display.com
Verwante sleutelwoorde vir "LS030B1DC46J"
- SHARP LS030B1DC46J
- LS030B1DC46J datablad
- LS030B1DC46J beeld
- LS030B1DC46J prys
- LS030B1DC46J verspreider

