LQ150X1LAJ5

| Paneelmodel | LQ150X1LAJ5 |
|---|---|
| Paneelmerk | SHARP |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,15.0 inch, 1024×768 |
| Paneel Tipe | a-Si TFT-LCD |
| LQ150X1LAJ5 prys | Versoek prys en leidyd |
| Skerm af | ASV, Normally Black, Transmissive |
| Aktiewe area | 304.1×228.1 mm |
| Buitelyn | 315.8×243.2 mm |
| Vorm styl | Wedge (PCBA Bent, Depth ≥5.2mm) |
| oppervlak | |
| Kontrasverhouding | 300:1 (Typ.) |
| Wys kleure | 262K (6-bit) |
| Reaksie tyd | |
| Kykhoek | 70/70/50/60 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekwensie | 60Hz |
| Lamp tipe | 2 pcs CCFL |
LCDs-Display.com is 'n spesialiteitsverskaffer van SHARP LQ150X1LAJ5.
SHARP LQ150X1LAJ5 is nuut & oorspronklike voorraad beskikbaar by LCDs-Display.com, dieselfde dag gestuur met gratis gestuur koste.
Vir die SHARP LQ150X1LAJ5-pdf datasheet of gedetailleerde spesifikasies van die SHARP LQ150X1LAJ5 of ander SHARP LCDs, asseblief e-pos ons, sal ons gelukkig wees om een te voorsien.
Versoek 'n kwotasie van SHARP LQ150X1LAJ5 verspreider by LCDs-Display.com. E-pos ons: info@LCDs-Display.com
SHARP LQ150X1LAJ5 is nuut & oorspronklike voorraad beskikbaar by LCDs-Display.com, dieselfde dag gestuur met gratis gestuur koste.
Vir die SHARP LQ150X1LAJ5-pdf datasheet of gedetailleerde spesifikasies van die SHARP LQ150X1LAJ5 of ander SHARP LCDs, asseblief e-pos ons, sal ons gelukkig wees om een te voorsien.
Versoek 'n kwotasie van SHARP LQ150X1LAJ5 verspreider by LCDs-Display.com. E-pos ons: info@LCDs-Display.com
Verwante sleutelwoorde vir "LQ150X1LAJ5"
- SHARP LQ150X1LAJ5
- LQ150X1LAJ5 datablad
- LQ150X1LAJ5 beeld
- LQ150X1LAJ5 prys
- LQ150X1LAJ5 verspreider

