LQ121S7LY01

| Paneelmodel | LQ121S7LY01 |
|---|---|
| Paneelmerk | SHARP |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,12.1 inch, 800×600 |
| Paneel Tipe | a-Si TFT-LCD |
| LQ121S7LY01 prys | Versoek prys en leidyd |
| Skerm af | ASV, Normally Black, Transflective |
| Aktiewe area | 246×184.5 mm |
| Buitelyn | 276×209×11 mm |
| oppervlak | Antiglare, Hard coating (2H), Antireflection |
| Kontrasverhouding | 400:1 (Typ.)(Transmissive) |
| Wys kleure | 262K (6-bit) |
| Reaksie tyd | 10/8 (Typ.)(Tr/Td) |
| Kykhoek | 80/80/80/80 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Lamp tipe | 2 pcs CCFL Without Driver |
| Sein koppelvlak | LVDS (1 ch, 6-bit) , 20 pins |
| Insetspanning | 3.3/5.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com is 'n spesialiteitsverskaffer van SHARP LQ121S7LY01.
SHARP LQ121S7LY01 is nuut & oorspronklike voorraad beskikbaar by LCDs-Display.com, dieselfde dag gestuur met gratis gestuur koste.
Vir die SHARP LQ121S7LY01-pdf datasheet of gedetailleerde spesifikasies van die SHARP LQ121S7LY01 of ander SHARP LCDs, asseblief e-pos ons, sal ons gelukkig wees om een te voorsien.
Versoek 'n kwotasie van SHARP LQ121S7LY01 verspreider by LCDs-Display.com. E-pos ons: info@LCDs-Display.com
SHARP LQ121S7LY01 is nuut & oorspronklike voorraad beskikbaar by LCDs-Display.com, dieselfde dag gestuur met gratis gestuur koste.
Vir die SHARP LQ121S7LY01-pdf datasheet of gedetailleerde spesifikasies van die SHARP LQ121S7LY01 of ander SHARP LCDs, asseblief e-pos ons, sal ons gelukkig wees om een te voorsien.
Versoek 'n kwotasie van SHARP LQ121S7LY01 verspreider by LCDs-Display.com. E-pos ons: info@LCDs-Display.com
Verwante sleutelwoorde vir "LQ121S7LY01"
- SHARP LQ121S7LY01
- LQ121S7LY01 datablad
- LQ121S7LY01 beeld
- LQ121S7LY01 prys
- LQ121S7LY01 verspreider

