LQ121S1LG64

| Paneelmodel | LQ121S1LG64 |
|---|---|
| Paneelmerk | SHARP |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,12.1 inch, 800×600 |
| Paneel Tipe | a-Si TFT-LCD |
| LQ121S1LG64 prys | Versoek prys en leidyd |
| Skerm af | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktiewe area | 246×184.5 mm |
| Buitelyn | 276×209×15 mm |
| oppervlak | Antiglare, Hard coating (7H), Antireflection |
| Kontrasverhouding | 600:1 (Typ.) |
| Wys kleure | 262K (6-bit) , CIE1931 45% |
| Reaksie tyd | 10/25 (Typ.)(Tr/Td) |
| Kykhoek | 70/70/50/60 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekwensie | 60Hz |
| Lamp tipe | 2 pcs CCFL Without Driver |
| Sein koppelvlak | LVDS (1 ch, 6-bit) , 20 pins |
| Insetspanning | 3.3/5.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com is 'n spesialiteitsverskaffer van SHARP LQ121S1LG64.
SHARP LQ121S1LG64 is nuut & oorspronklike voorraad beskikbaar by LCDs-Display.com, dieselfde dag gestuur met gratis gestuur koste.
Vir die SHARP LQ121S1LG64-pdf datasheet of gedetailleerde spesifikasies van die SHARP LQ121S1LG64 of ander SHARP LCDs, asseblief e-pos ons, sal ons gelukkig wees om een te voorsien.
Versoek 'n kwotasie van SHARP LQ121S1LG64 verspreider by LCDs-Display.com. E-pos ons: info@LCDs-Display.com
SHARP LQ121S1LG64 is nuut & oorspronklike voorraad beskikbaar by LCDs-Display.com, dieselfde dag gestuur met gratis gestuur koste.
Vir die SHARP LQ121S1LG64-pdf datasheet of gedetailleerde spesifikasies van die SHARP LQ121S1LG64 of ander SHARP LCDs, asseblief e-pos ons, sal ons gelukkig wees om een te voorsien.
Versoek 'n kwotasie van SHARP LQ121S1LG64 verspreider by LCDs-Display.com. E-pos ons: info@LCDs-Display.com
Verwante sleutelwoorde vir "LQ121S1LG64"
- SHARP LQ121S1LG64
- LQ121S1LG64 datablad
- LQ121S1LG64 beeld
- LQ121S1LG64 prys
- LQ121S1LG64 verspreider

