LQ104V1DG92

| Paneelmodel | LQ104V1DG92 |
|---|---|
| Paneelmerk | SHARP |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,10.4 inch, 640×480 |
| Paneel Tipe | a-Si TFT-LCD |
| LQ104V1DG92 prys | Versoek prys en leidyd |
| Skerm af | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktiewe area | 211.2×158.4 mm |
| Buitelyn | 246.5×179.4 mm |
| oppervlak | |
| Kontrasverhouding | |
| Wys kleure | 262K (6-bit) |
| Reaksie tyd | |
| Kykhoek | |
| Lamp tipe | 2 pcs CCFL Without Driver |
| Sein koppelvlak | Parallel RGB (1 ch, 6-bit) |
LCDs-Display.com is 'n spesialiteitsverskaffer van SHARP LQ104V1DG92.
SHARP LQ104V1DG92 is nuut & oorspronklike voorraad beskikbaar by LCDs-Display.com, dieselfde dag gestuur met gratis gestuur koste.
Vir die SHARP LQ104V1DG92-pdf datasheet of gedetailleerde spesifikasies van die SHARP LQ104V1DG92 of ander SHARP LCDs, asseblief e-pos ons, sal ons gelukkig wees om een te voorsien.
Versoek 'n kwotasie van SHARP LQ104V1DG92 verspreider by LCDs-Display.com. E-pos ons: info@LCDs-Display.com
SHARP LQ104V1DG92 is nuut & oorspronklike voorraad beskikbaar by LCDs-Display.com, dieselfde dag gestuur met gratis gestuur koste.
Vir die SHARP LQ104V1DG92-pdf datasheet of gedetailleerde spesifikasies van die SHARP LQ104V1DG92 of ander SHARP LCDs, asseblief e-pos ons, sal ons gelukkig wees om een te voorsien.
Versoek 'n kwotasie van SHARP LQ104V1DG92 verspreider by LCDs-Display.com. E-pos ons: info@LCDs-Display.com
Verwante sleutelwoorde vir "LQ104V1DG92"
- SHARP LQ104V1DG92
- LQ104V1DG92 datablad
- LQ104V1DG92 beeld
- LQ104V1DG92 prys
- LQ104V1DG92 verspreider

