LQ104S1LG0A

| Paneelmodel | LQ104S1LG0A |
|---|---|
| Paneelmerk | SHARP |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,10.4 inch, 800×600 |
| Paneel Tipe | a-Si TFT-LCD |
| LQ104S1LG0A prys | Versoek prys en leidyd |
| Skerm af | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktiewe area | 211.2×158.4 mm |
| Buitelyn | 246.5×179.4×13 mm |
| oppervlak | Antiglare, Hard coating (3H) |
| Kontrasverhouding | 600:1 (Typ.) |
| Wys kleure | 262K (6-bit) , CIE1931 42% |
| Reaksie tyd | 35 (Typ.)(Tr+Td) |
| Kykhoek | 70/70/50/60 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekwensie | 60Hz |
| Lamp tipe | WLED Embedded (LED Driver) |
| Sein koppelvlak | LVDS (1 ch, 6-bit) , 20 pins |
| Insetspanning | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com is 'n spesialiteitsverskaffer van SHARP LQ104S1LG0A.
SHARP LQ104S1LG0A is nuut & oorspronklike voorraad beskikbaar by LCDs-Display.com, dieselfde dag gestuur met gratis gestuur koste.
Vir die SHARP LQ104S1LG0A-pdf datasheet of gedetailleerde spesifikasies van die SHARP LQ104S1LG0A of ander SHARP LCDs, asseblief e-pos ons, sal ons gelukkig wees om een te voorsien.
Versoek 'n kwotasie van SHARP LQ104S1LG0A verspreider by LCDs-Display.com. E-pos ons: info@LCDs-Display.com
SHARP LQ104S1LG0A is nuut & oorspronklike voorraad beskikbaar by LCDs-Display.com, dieselfde dag gestuur met gratis gestuur koste.
Vir die SHARP LQ104S1LG0A-pdf datasheet of gedetailleerde spesifikasies van die SHARP LQ104S1LG0A of ander SHARP LCDs, asseblief e-pos ons, sal ons gelukkig wees om een te voorsien.
Versoek 'n kwotasie van SHARP LQ104S1LG0A verspreider by LCDs-Display.com. E-pos ons: info@LCDs-Display.com
Verwante sleutelwoorde vir "LQ104S1LG0A"
- SHARP LQ104S1LG0A
- LQ104S1LG0A datablad
- LQ104S1LG0A beeld
- LQ104S1LG0A prys
- LQ104S1LG0A verspreider

