LQ047K3SX08

| Paneelmodel | LQ047K3SX08 |
|---|---|
| Paneelmerk | SHARP |
| Descrition | IGZO TFT-LCD ,4.7 inch, 720×1280 |
| Paneel Tipe | IGZO TFT-LCD |
| LQ047K3SX08 prys | Versoek prys en leidyd |
| Skerm af | New Mode2, Normally Black, Transmissive |
| Aktiewe area | 58.104×103.296 mm |
| Buitelyn | 61.912×114.38×2.3 mm |
| oppervlak | |
| Kontrasverhouding | 1000:1 (Typ.) |
| Wys kleure | 16.7M (8-bit) , CIE1931 72% |
| Reaksie tyd | 30 (Typ.)(Tr+Td) |
| Kykhoek | 80/80/80/80 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekwensie | 60Hz |
| Lamp tipe | 10S1P WLED Without Driver |
| Sein koppelvlak | MIPI (3 data lanes) , 25 pins |
| Insetspanning | 1.8/2.8V (Typ.)(VDDIO/VCI) |
LCDs-Display.com is 'n spesialiteitsverskaffer van SHARP LQ047K3SX08.
SHARP LQ047K3SX08 is nuut & oorspronklike voorraad beskikbaar by LCDs-Display.com, dieselfde dag gestuur met gratis gestuur koste.
Vir die SHARP LQ047K3SX08-pdf datasheet of gedetailleerde spesifikasies van die SHARP LQ047K3SX08 of ander SHARP LCDs, asseblief e-pos ons, sal ons gelukkig wees om een te voorsien.
Versoek 'n kwotasie van SHARP LQ047K3SX08 verspreider by LCDs-Display.com. E-pos ons: info@LCDs-Display.com
SHARP LQ047K3SX08 is nuut & oorspronklike voorraad beskikbaar by LCDs-Display.com, dieselfde dag gestuur met gratis gestuur koste.
Vir die SHARP LQ047K3SX08-pdf datasheet of gedetailleerde spesifikasies van die SHARP LQ047K3SX08 of ander SHARP LCDs, asseblief e-pos ons, sal ons gelukkig wees om een te voorsien.
Versoek 'n kwotasie van SHARP LQ047K3SX08 verspreider by LCDs-Display.com. E-pos ons: info@LCDs-Display.com
Verwante sleutelwoorde vir "LQ047K3SX08"
- SHARP LQ047K3SX08
- LQ047K3SX08 datablad
- LQ047K3SX08 beeld
- LQ047K3SX08 prys
- LQ047K3SX08 verspreider
