LP140WH2-TLD3

| Paneelmodel | LP140WH2-TLD3 |
|---|---|
| Paneelmerk | LG Display |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,14.0 inch, 1366×768 |
| Paneel Tipe | a-Si TFT-LCD |
| LP140WH2-TLD3 prys | Versoek prys en leidyd |
| Skerm af | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktiewe area | 309.399×173.952 mm |
| Vorm styl | Flat (PCBA Flat, Depth 3.4~4.0mm) |
| oppervlak | |
| Kontrasverhouding | |
| Wys kleure | 262K (6-bit) |
| Reaksie tyd | |
| Kykhoek | |
| Frekwensie | 60Hz |
| Lamp tipe | WLED |
| Sein koppelvlak | LVDS (1 ch, 6-bit) |
LCDs-Display.com is 'n spesialiteitsverskaffer van LG Display LP140WH2-TLD3.
LG Display LP140WH2-TLD3 is nuut & oorspronklike voorraad beskikbaar by LCDs-Display.com, dieselfde dag gestuur met gratis gestuur koste.
Vir die LG Display LP140WH2-TLD3-pdf datasheet of gedetailleerde spesifikasies van die LG Display LP140WH2-TLD3 of ander LG Display LCDs, asseblief e-pos ons, sal ons gelukkig wees om een te voorsien.
Versoek 'n kwotasie van LG Display LP140WH2-TLD3 verspreider by LCDs-Display.com. E-pos ons: info@LCDs-Display.com
LG Display LP140WH2-TLD3 is nuut & oorspronklike voorraad beskikbaar by LCDs-Display.com, dieselfde dag gestuur met gratis gestuur koste.
Vir die LG Display LP140WH2-TLD3-pdf datasheet of gedetailleerde spesifikasies van die LG Display LP140WH2-TLD3 of ander LG Display LCDs, asseblief e-pos ons, sal ons gelukkig wees om een te voorsien.
Versoek 'n kwotasie van LG Display LP140WH2-TLD3 verspreider by LCDs-Display.com. E-pos ons: info@LCDs-Display.com
Verwante sleutelwoorde vir "LP140WH2-TLD3"
- LG Display LP140WH2-TLD3
- LP140WH2-TLD3 datablad
- LP140WH2-TLD3 beeld
- LP140WH2-TLD3 prys
- LP140WH2-TLD3 verspreider

