LH550QH2-SH02

| Paneelmodel | LH550QH2-SH02 |
|---|---|
| Paneelmerk | LG Display |
| Descrition | LTPS TFT-LCD ,5.5 inch, 1440×2560 |
| Paneel Tipe | LTPS TFT-LCD |
| LH550QH2-SH02 prys | Versoek prys en leidyd |
| Skerm af | IPS, Normally Black, Transmissive |
| Aktiewe area | 68.04×120.96 mm |
| Buitelyn | 69.94×127.72×0.3 mm |
| oppervlak | |
| Kontrasverhouding | 1500:1 (Typ.) |
| Wys kleure | 16.7M (8-bit) , CIE1931 70% |
| Reaksie tyd | 35 (Max.)(Tr+Td) |
| Kykhoek | 80/80/80/80 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekwensie | 60Hz |
| Bestuurder IC | COG Suggest R69007 |
| Sein koppelvlak | MIPI (4 data lanes) |
LCDs-Display.com is 'n spesialiteitsverskaffer van LG Display LH550QH2-SH02.
LG Display LH550QH2-SH02 is nuut & oorspronklike voorraad beskikbaar by LCDs-Display.com, dieselfde dag gestuur met gratis gestuur koste.
Vir die LG Display LH550QH2-SH02-pdf datasheet of gedetailleerde spesifikasies van die LG Display LH550QH2-SH02 of ander LG Display LCDs, asseblief e-pos ons, sal ons gelukkig wees om een te voorsien.
Versoek 'n kwotasie van LG Display LH550QH2-SH02 verspreider by LCDs-Display.com. E-pos ons: info@LCDs-Display.com
LG Display LH550QH2-SH02 is nuut & oorspronklike voorraad beskikbaar by LCDs-Display.com, dieselfde dag gestuur met gratis gestuur koste.
Vir die LG Display LH550QH2-SH02-pdf datasheet of gedetailleerde spesifikasies van die LG Display LH550QH2-SH02 of ander LG Display LCDs, asseblief e-pos ons, sal ons gelukkig wees om een te voorsien.
Versoek 'n kwotasie van LG Display LH550QH2-SH02 verspreider by LCDs-Display.com. E-pos ons: info@LCDs-Display.com
Verwante sleutelwoorde vir "LH550QH2-SH02"
- LG Display LH550QH2-SH02
- LH550QH2-SH02 datablad
- LH550QH2-SH02 beeld
- LH550QH2-SH02 prys
- LH550QH2-SH02 verspreider

