LH200J01-TD01

| Paneelmodel | LH200J01-TD01 |
|---|---|
| Paneelmerk | LG.Philips LCD |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,2.0 inch, 176×220 |
| Paneel Tipe | a-Si TFT-LCD |
| LH200J01-TD01 prys | Versoek prys en leidyd |
| Skerm af | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktiewe area | 31.68×39.6 mm |
| Buitelyn | 37.58×49.33 mm |
| oppervlak | Hard coating (2H) |
| Kontrasverhouding | 350:1 (Typ.) |
| Wys kleure | 262K (6-bit) , CIE1931 47% |
| Reaksie tyd | 25 (Max.)(Tr+Td) |
| Kykhoek | 45/45/35/15 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Lamp tipe | 1S3P WLED |
| Sein koppelvlak | CPU , 35 pins |
| Insetspanning | 2.8V (Typ.) |
LCDs-Display.com is 'n spesialiteitsverskaffer van LG.Philips LCD LH200J01-TD01.
LG.Philips LCD LH200J01-TD01 is nuut & oorspronklike voorraad beskikbaar by LCDs-Display.com, dieselfde dag gestuur met gratis gestuur koste.
Vir die LG.Philips LCD LH200J01-TD01-pdf datasheet of gedetailleerde spesifikasies van die LG.Philips LCD LH200J01-TD01 of ander LG.Philips LCD LCDs, asseblief e-pos ons, sal ons gelukkig wees om een te voorsien.
Versoek 'n kwotasie van LG.Philips LCD LH200J01-TD01 verspreider by LCDs-Display.com. E-pos ons: info@LCDs-Display.com
LG.Philips LCD LH200J01-TD01 is nuut & oorspronklike voorraad beskikbaar by LCDs-Display.com, dieselfde dag gestuur met gratis gestuur koste.
Vir die LG.Philips LCD LH200J01-TD01-pdf datasheet of gedetailleerde spesifikasies van die LG.Philips LCD LH200J01-TD01 of ander LG.Philips LCD LCDs, asseblief e-pos ons, sal ons gelukkig wees om een te voorsien.
Versoek 'n kwotasie van LG.Philips LCD LH200J01-TD01 verspreider by LCDs-Display.com. E-pos ons: info@LCDs-Display.com
Verwante sleutelwoorde vir "LH200J01-TD01"
- LG.Philips LCD LH200J01-TD01
- LH200J01-TD01 datablad
- LH200J01-TD01 beeld
- LH200J01-TD01 prys
- LH200J01-TD01 verspreider

