LC490DUE-MGA6

| Paneelmodel | LC490DUE-MGA6 |
|---|---|
| Paneelmerk | LG Display |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,49 inch, 1920×1080 |
| Paneel Tipe | a-Si TFT-LCD |
| LC490DUE-MGA6 prys | Versoek prys en leidyd |
| Skerm af | IPS, Normally Black, Transmissive |
| Aktiewe area | 1073.78×604 mm |
| Buitelyn | 1097.8×633.5×40.6 mm |
| oppervlak | Antiglare (Haze 1%), Hard coating (3H) |
| Kontrasverhouding | 1200:1 (Typ.) |
| Wys kleure | 16.7M (8-bit) , CIE1931 68% |
| Reaksie tyd | 6 (Typ.)(G to G) |
| Kykhoek | 89/89/89/89 (Min.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekwensie | 60Hz |
| Lamp tipe | WLED Without Driver |
| Sein koppelvlak | LVDS (2 ch, 8-bit) , 51 pins |
| Insetspanning | 12.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com is 'n spesialiteitsverskaffer van LG Display LC490DUE-MGA6.
LG Display LC490DUE-MGA6 is nuut & oorspronklike voorraad beskikbaar by LCDs-Display.com, dieselfde dag gestuur met gratis gestuur koste.
Vir die LG Display LC490DUE-MGA6-pdf datasheet of gedetailleerde spesifikasies van die LG Display LC490DUE-MGA6 of ander LG Display LCDs, asseblief e-pos ons, sal ons gelukkig wees om een te voorsien.
Versoek 'n kwotasie van LG Display LC490DUE-MGA6 verspreider by LCDs-Display.com. E-pos ons: info@LCDs-Display.com
LG Display LC490DUE-MGA6 is nuut & oorspronklike voorraad beskikbaar by LCDs-Display.com, dieselfde dag gestuur met gratis gestuur koste.
Vir die LG Display LC490DUE-MGA6-pdf datasheet of gedetailleerde spesifikasies van die LG Display LC490DUE-MGA6 of ander LG Display LCDs, asseblief e-pos ons, sal ons gelukkig wees om een te voorsien.
Versoek 'n kwotasie van LG Display LC490DUE-MGA6 verspreider by LCDs-Display.com. E-pos ons: info@LCDs-Display.com
Verwante sleutelwoorde vir "LC490DUE-MGA6"
- LG Display LC490DUE-MGA6
- LC490DUE-MGA6 datablad
- LC490DUE-MGA6 beeld
- LC490DUE-MGA6 prys
- LC490DUE-MGA6 verspreider

