LC430EQE-FHM2

| Paneelmodel | LC430EQE-FHM2 |
|---|---|
| Paneelmerk | LG Display |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,43 inch, 3840×2160 |
| Paneel Tipe | a-Si TFT-LCD |
| LC430EQE-FHM2 prys | Versoek prys en leidyd |
| Pixel nommer | 3840(RGB)×2160 (UHD) |
| reëling | RGB Vertical Stripe |
| Aktiewe Area (mm) | 941.184 × 529.416 (H×V) |
| Uiteensetting (mm) | 964.6 × 555.4 × 29.1 (H×V×D) |
| Bezel Area (mm) | 945.8 × 534.0 (H×V) |
| behandeling | - |
| luminance | - |
| Kontrasverhouding | 1200 : 1 (Typ.) (TM) |
| Kykhoek | 89/89/89/89 (Min.)(CR≥10) |
| reaksie | 8 (Typ.)(G to G) ms |
| Goeie uitsig by | Symmetry |
| Werk af | IPS, Normally Black, Transmissive |
| Kleur Diepte | 16.7M 72% (CIE1931) |
| backlight | WLED , 30K hours |
| massa | - |
| Refresh Rate | 60Hz |
| Raakskerm | Without |
| Signaaltipe | V-by-One 8 lane , Connector , 51 pins |
| Spanningsvoorsiening | 12.0V (Typ.) |
| Max. Graderings | Storage Temp.: -20 ~ 60 °C Operating Temp.: 0 ~ 50 °C |
LCDs-Display.com is 'n spesialiteitsverskaffer van LG Display LC430EQE-FHM2.
LG Display LC430EQE-FHM2 is nuut & oorspronklike voorraad beskikbaar by LCDs-Display.com, dieselfde dag gestuur met gratis gestuur koste.
Vir die LG Display LC430EQE-FHM2-pdf datasheet of gedetailleerde spesifikasies van die LG Display LC430EQE-FHM2 of ander LG Display LCDs, asseblief e-pos ons, sal ons gelukkig wees om een te voorsien.
Versoek 'n kwotasie van LG Display LC430EQE-FHM2 verspreider by LCDs-Display.com. E-pos ons: info@LCDs-Display.com
LG Display LC430EQE-FHM2 is nuut & oorspronklike voorraad beskikbaar by LCDs-Display.com, dieselfde dag gestuur met gratis gestuur koste.
Vir die LG Display LC430EQE-FHM2-pdf datasheet of gedetailleerde spesifikasies van die LG Display LC430EQE-FHM2 of ander LG Display LCDs, asseblief e-pos ons, sal ons gelukkig wees om een te voorsien.
Versoek 'n kwotasie van LG Display LC430EQE-FHM2 verspreider by LCDs-Display.com. E-pos ons: info@LCDs-Display.com
Verwante sleutelwoorde vir "LC430EQE-FHM2"
- LG Display LC430EQE-FHM2
- LC430EQE-FHM2 datablad
- LC430EQE-FHM2 beeld
- LC430EQE-FHM2 prys
- LC430EQE-FHM2 verspreider
