oorsig
Spesifikasie
LC390TA1A

LC390TA1A Basiese inligting
| Paneelmodel | LC390TA1A |
|---|---|
| Paneelmerk | PANDA |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,39 inch, 1366×768 |
| Paneel Tipe | a-Si TFT-LCD |
| LC390TA1A prys | Versoek prys en leidyd |
| Werkstemperatuur | 0 ~ 50 °C |
| Stoor temperatuur | -20 ~ 60 °C |
LC390TA1A Meganiese eienskappe
| Dot Resolusie | 1366(RGB)×768 (WXGA) |
|---|---|
| Pixel Konfigurasie | RGB Vertical Stripe |
| Pixel Digtheid | 40 PPI |
| Aspect Ratio | 16:9 (H:V) |
| Vormfaktor | Flat Rectangle Display |
| Dot Pitch | 0.209×0.627 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.627×0.627 mm (H×V) |
| gewig | 1.68±0.1Kgs |
| oppervlak | Antiglare, Hard coating (3H) |
| Aktiewe area | 856.482×472.128 mm (H×V) |
| Oorsig Dimensie | 869.7×487.3 mm (H×V) |
| Oorsig Diepte | 1.34 (Typ.) mm |
| Landskap of Portret | Landscape type |
| Raakpaneel | Without |
LC390TA1A Optiese funksies
| Skerm af | ASV, Normally Black, Transmissive |
|---|---|
| helderheid | 0 cd/m² |
| Kontrasverhouding | 3000 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Wys Kleur | 16.7M (8-bit) |
| Color Gamut | 72% NTSC (CIE1931) |
| Reaksie tyd | 8 (Typ.)(G to G) |
| Kykhoek | 88/88/88/88 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Kyk rigting | Symmetry |
| Wit kleur Chromaticity | Wx:0.280; Wy:0.290 |
| doorlaatbaarheid | 6.0% (Typ.)(with Polarizer) |
| Sonlig leesbaar | N |
LC390TA1A Elektroniese funksie
| Vertikale frekwensie | 60Hz |
|---|---|
| Reverse Scan | No |
LC390TA1A Backlight-stelsel
| Lamp tipe | No B/L |
|---|
LC390TA1A Sein koppelvlak
| Sein Kategorie | LVDS |
|---|---|
| Sein Klas | LVDS (1 ch, 8-bit) |
| Inset Spanning vir Paneel | 12.0V (Typ.) |
| Invoerstroom vir Paneel | 350/600mA (Typ./Max.) |
| Interface Type | Connector |
| Sein koppelvlak | STARCONN - 093G30-00001A-M4, Pitch:1.0 mm, Pin:30 pins |
