HV320WX2-262

| Paneelmodel | HV320WX2-262 |
|---|---|
| Paneelmerk | BOE |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,31.5 inch, 1366×768 |
| Paneel Tipe | a-Si TFT-LCD |
| HV320WX2-262 prys | Versoek prys en leidyd |
| Skerm af | AFFS, Normally Black, Transmissive |
| Aktiewe area | 697.685×392.256 mm |
| oppervlak | Antiglare (Haze 10%), Hard coating (3H) |
| Kontrasverhouding | 1200:1 (Typ.) |
| Wys kleure | 16.7M (8-bit) |
| Reaksie tyd | 8 (Typ.)(G to G) |
| Kykhoek | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekwensie | 60Hz |
| Sein koppelvlak | LVDS (1 ch, 8-bit) , 30 pins |
| Insetspanning | 12.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com is 'n spesialiteitsverskaffer van BOE HV320WX2-262.
BOE HV320WX2-262 is nuut & oorspronklike voorraad beskikbaar by LCDs-Display.com, dieselfde dag gestuur met gratis gestuur koste.
Vir die BOE HV320WX2-262-pdf datasheet of gedetailleerde spesifikasies van die BOE HV320WX2-262 of ander BOE LCDs, asseblief e-pos ons, sal ons gelukkig wees om een te voorsien.
Versoek 'n kwotasie van BOE HV320WX2-262 verspreider by LCDs-Display.com. E-pos ons: info@LCDs-Display.com
BOE HV320WX2-262 is nuut & oorspronklike voorraad beskikbaar by LCDs-Display.com, dieselfde dag gestuur met gratis gestuur koste.
Vir die BOE HV320WX2-262-pdf datasheet of gedetailleerde spesifikasies van die BOE HV320WX2-262 of ander BOE LCDs, asseblief e-pos ons, sal ons gelukkig wees om een te voorsien.
Versoek 'n kwotasie van BOE HV320WX2-262 verspreider by LCDs-Display.com. E-pos ons: info@LCDs-Display.com
Verwante sleutelwoorde vir "HV320WX2-262"
- BOE HV320WX2-262
- HV320WX2-262 datablad
- HV320WX2-262 beeld
- HV320WX2-262 prys
- HV320WX2-262 verspreider

