HV320WHB-N00

| Paneelmodel | HV320WHB-N00 |
|---|---|
| Paneelmerk | BOE |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,31.5 inch, 1366×768 |
| Paneel Tipe | a-Si TFT-LCD |
| HV320WHB-N00 prys | Versoek prys en leidyd |
| Skerm af | ADS, Normally Black, Transmissive |
| Aktiewe area | 697.685×392.256 mm |
| Buitelyn | 716×411.1 mm |
| oppervlak | Antiglare (Haze 1%), Hard coating (3H) |
| Kontrasverhouding | 1200:1 (Typ.) |
| Wys kleure | 16.7M (8-bit) |
| Reaksie tyd | 8 (Typ.)(G to G) |
| Kykhoek | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekwensie | 60Hz |
| Sein koppelvlak | LVDS (1 ch, 8-bit) , 30 pins |
| Insetspanning | 12.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com is 'n spesialiteitsverskaffer van BOE HV320WHB-N00.
BOE HV320WHB-N00 is nuut & oorspronklike voorraad beskikbaar by LCDs-Display.com, dieselfde dag gestuur met gratis gestuur koste.
Vir die BOE HV320WHB-N00-pdf datasheet of gedetailleerde spesifikasies van die BOE HV320WHB-N00 of ander BOE LCDs, asseblief e-pos ons, sal ons gelukkig wees om een te voorsien.
Versoek 'n kwotasie van BOE HV320WHB-N00 verspreider by LCDs-Display.com. E-pos ons: info@LCDs-Display.com
BOE HV320WHB-N00 is nuut & oorspronklike voorraad beskikbaar by LCDs-Display.com, dieselfde dag gestuur met gratis gestuur koste.
Vir die BOE HV320WHB-N00-pdf datasheet of gedetailleerde spesifikasies van die BOE HV320WHB-N00 of ander BOE LCDs, asseblief e-pos ons, sal ons gelukkig wees om een te voorsien.
Versoek 'n kwotasie van BOE HV320WHB-N00 verspreider by LCDs-Display.com. E-pos ons: info@LCDs-Display.com
Verwante sleutelwoorde vir "HV320WHB-N00"
- BOE HV320WHB-N00
- HV320WHB-N00 datablad
- HV320WHB-N00 beeld
- HV320WHB-N00 prys
- HV320WHB-N00 verspreider
