HT133WXB-100

| Paneelmodel | HT133WXB-100 |
|---|---|
| Paneelmerk | BOE |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,13.3 inch, 1366×768 |
| Paneel Tipe | a-Si TFT-LCD |
| HT133WXB-100 prys | Versoek prys en leidyd |
| Skerm af | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktiewe area | 293.42×164.97 mm |
| Vorm styl | Flat (PCBA Flat, Depth 3.4~4.0mm) |
| oppervlak | |
| Kontrasverhouding | 500:1 (Typ.) |
| Wys kleure | 262K (6-bit) |
| Reaksie tyd | |
| Kykhoek | |
| Frekwensie | 60Hz |
| Lamp tipe | WLED |
| Sein koppelvlak | LVDS (1 ch, 6-bit) |
LCDs-Display.com is 'n spesialiteitsverskaffer van BOE HT133WXB-100.
BOE HT133WXB-100 is nuut & oorspronklike voorraad beskikbaar by LCDs-Display.com, dieselfde dag gestuur met gratis gestuur koste.
Vir die BOE HT133WXB-100-pdf datasheet of gedetailleerde spesifikasies van die BOE HT133WXB-100 of ander BOE LCDs, asseblief e-pos ons, sal ons gelukkig wees om een te voorsien.
Versoek 'n kwotasie van BOE HT133WXB-100 verspreider by LCDs-Display.com. E-pos ons: info@LCDs-Display.com
BOE HT133WXB-100 is nuut & oorspronklike voorraad beskikbaar by LCDs-Display.com, dieselfde dag gestuur met gratis gestuur koste.
Vir die BOE HT133WXB-100-pdf datasheet of gedetailleerde spesifikasies van die BOE HT133WXB-100 of ander BOE LCDs, asseblief e-pos ons, sal ons gelukkig wees om een te voorsien.
Versoek 'n kwotasie van BOE HT133WXB-100 verspreider by LCDs-Display.com. E-pos ons: info@LCDs-Display.com
Verwante sleutelwoorde vir "HT133WXB-100"
- BOE HT133WXB-100
- HT133WXB-100 datablad
- HT133WXB-100 beeld
- HT133WXB-100 prys
- HT133WXB-100 verspreider

