HSD024F3N6-A00

| Paneelmodel | HSD024F3N6-A00 |
|---|---|
| Paneelmerk | HannStar |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,2.4 inch, 240×320 |
| Paneel Tipe | a-Si TFT-LCD |
| HSD024F3N6-A00 prys | Versoek prys en leidyd |
| Skerm af | IPS, Normally Black, Transmissive |
| Aktiewe area | 36.72×48.96 mm |
| Buitelyn | 39.72×55.96×1 mm |
| oppervlak | Without Polarizer |
| Kontrasverhouding | 600:1 (Typ.) |
| Wys kleure | 262K (6-bit) , CIE1931 65% |
| Reaksie tyd | 25 (Typ.)(Tr+Td) |
| Kykhoek | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Bestuurder IC | Suggest HX8347-G, ILI9340C |
LCDs-Display.com is 'n spesialiteitsverskaffer van HannStar HSD024F3N6-A00.
HannStar HSD024F3N6-A00 is nuut & oorspronklike voorraad beskikbaar by LCDs-Display.com, dieselfde dag gestuur met gratis gestuur koste.
Vir die HannStar HSD024F3N6-A00-pdf datasheet of gedetailleerde spesifikasies van die HannStar HSD024F3N6-A00 of ander HannStar LCDs, asseblief e-pos ons, sal ons gelukkig wees om een te voorsien.
Versoek 'n kwotasie van HannStar HSD024F3N6-A00 verspreider by LCDs-Display.com. E-pos ons: info@LCDs-Display.com
HannStar HSD024F3N6-A00 is nuut & oorspronklike voorraad beskikbaar by LCDs-Display.com, dieselfde dag gestuur met gratis gestuur koste.
Vir die HannStar HSD024F3N6-A00-pdf datasheet of gedetailleerde spesifikasies van die HannStar HSD024F3N6-A00 of ander HannStar LCDs, asseblief e-pos ons, sal ons gelukkig wees om een te voorsien.
Versoek 'n kwotasie van HannStar HSD024F3N6-A00 verspreider by LCDs-Display.com. E-pos ons: info@LCDs-Display.com
Verwante sleutelwoorde vir "HSD024F3N6-A00"
- HannStar HSD024F3N6-A00
- HSD024F3N6-A00 datablad
- HSD024F3N6-A00 beeld
- HSD024F3N6-A00 prys
- HSD024F3N6-A00 verspreider

