HM236WU3-201

| Paneelmodel | HM236WU3-201 |
|---|---|
| Paneelmerk | BOE |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,23.6 inch, 1920×1080 |
| Paneel Tipe | a-Si TFT-LCD |
| HM236WU3-201 prys | Versoek prys en leidyd |
| Skerm af | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktiewe area | 521.28×293.22 mm |
| Buitelyn | 535.9×307 mm |
| oppervlak | Antiglare (Haze 25%), Hard coating (3H) |
| Kontrasverhouding | 600:1 (Typ.) |
| Wys kleure | 16.7M (6-bit + Hi-FRC) |
| Reaksie tyd | 1.5/3.5 (Typ.)(Tr/Td) |
| Kykhoek | 45/45/20/45 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekwensie | 60Hz |
| Sein koppelvlak | LVDS (2 ch, 8-bit) , 30 pins |
| Insetspanning | 5.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com is 'n spesialiteitsverskaffer van BOE HM236WU3-201.
BOE HM236WU3-201 is nuut & oorspronklike voorraad beskikbaar by LCDs-Display.com, dieselfde dag gestuur met gratis gestuur koste.
Vir die BOE HM236WU3-201-pdf datasheet of gedetailleerde spesifikasies van die BOE HM236WU3-201 of ander BOE LCDs, asseblief e-pos ons, sal ons gelukkig wees om een te voorsien.
Versoek 'n kwotasie van BOE HM236WU3-201 verspreider by LCDs-Display.com. E-pos ons: info@LCDs-Display.com
BOE HM236WU3-201 is nuut & oorspronklike voorraad beskikbaar by LCDs-Display.com, dieselfde dag gestuur met gratis gestuur koste.
Vir die BOE HM236WU3-201-pdf datasheet of gedetailleerde spesifikasies van die BOE HM236WU3-201 of ander BOE LCDs, asseblief e-pos ons, sal ons gelukkig wees om een te voorsien.
Versoek 'n kwotasie van BOE HM236WU3-201 verspreider by LCDs-Display.com. E-pos ons: info@LCDs-Display.com
Verwante sleutelwoorde vir "HM236WU3-201"
- BOE HM236WU3-201
- HM236WU3-201 datablad
- HM236WU3-201 beeld
- HM236WU3-201 prys
- HM236WU3-201 verspreider

