H019IN01

| Paneelmodel | H019IN01 |
|---|---|
| Paneelmerk | AU Optronics |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,1.9 inch, 128×160 |
| Paneel Tipe | a-Si TFT-LCD |
| H019IN01 prys | Versoek prys en leidyd |
| Skerm af | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktiewe area | 30.72×38.39 mm |
| Buitelyn | 38.5×51.7 mm |
| oppervlak | Hard coating |
| Kontrasverhouding | 150:1 (Typ.) |
| Wys kleure | 65K/262K |
| Reaksie tyd | 10/30 (Typ.)(Tr/Td) |
| Kykhoek | 45/45/20/60 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekwensie | 60Hz |
| Lamp tipe | 3S1P WLED Without Driver |
| Sein koppelvlak | CPU , 30 pins |
| Insetspanning | 2.8V (Typ.) |
LCDs-Display.com is 'n spesialiteitsverskaffer van AU Optronics H019IN01.
AU Optronics H019IN01 is nuut & oorspronklike voorraad beskikbaar by LCDs-Display.com, dieselfde dag gestuur met gratis gestuur koste.
Vir die AU Optronics H019IN01-pdf datasheet of gedetailleerde spesifikasies van die AU Optronics H019IN01 of ander AU Optronics LCDs, asseblief e-pos ons, sal ons gelukkig wees om een te voorsien.
Versoek 'n kwotasie van AU Optronics H019IN01 verspreider by LCDs-Display.com. E-pos ons: info@LCDs-Display.com
AU Optronics H019IN01 is nuut & oorspronklike voorraad beskikbaar by LCDs-Display.com, dieselfde dag gestuur met gratis gestuur koste.
Vir die AU Optronics H019IN01-pdf datasheet of gedetailleerde spesifikasies van die AU Optronics H019IN01 of ander AU Optronics LCDs, asseblief e-pos ons, sal ons gelukkig wees om een te voorsien.
Versoek 'n kwotasie van AU Optronics H019IN01 verspreider by LCDs-Display.com. E-pos ons: info@LCDs-Display.com
Verwante sleutelwoorde vir "H019IN01"
- AU Optronics H019IN01
- H019IN01 datablad
- H019IN01 beeld
- H019IN01 prys
- H019IN01 verspreider

